Naujienų srautas

Mokslas ir IT2016.01.25 14:04

Keletas „Twitter“ vadovų palieka bendrovę

ELTA 2016.01.25 14:04

Keturi socialinio tinklo „Twitter“ vadovai palieka bendrovę, pranešė vienas iš socialinio tinklo įkūrėjų Jackas Dorsey sekmadienį, informuoja „Reuters“.

Pasak J. Dorsey, bendrovę paliks žiniasklaidos skyriaus vadovė Katie Jacobs Stanton ir inžinerinio padalinio vadovas Alexas Roetteris, taip pat produktų direktorius Kevinas Weilas bei personalo skyriaus vadovas Brianas Schipperis.

J. Dorsey sugrįžus į generalinio direktoriaus postą gruodį, „Twitter“ akcijos atpigo beveik 50 proc., ir dabar jų kainos žemesnės nei per pirminį viešąjį akcijų platinimą (IPO), nes investuotojai nerimauja dėl to, kad bendrovei nepavyko ženkliai padidinti vartotojų skaičiaus.

Mikrotinklaraščiu vadinamo „Twitter“ aktyvių vartotojų skaičius siekia 320 mln. žmonių. Iš viso „Twitter“ tinkle užregistruota per 500 mln. paskyrų. Pernai vartotojų skaičius augo gana vangiai. Tuo tarpu socialinis tinklas „Facebook“ per pastaruosius metus padidino nuolatinių vartotojų skaičių iki 400 milijonų.

Sekmadienio vakare apie pasitraukimą iš bendrovės savo „Twitter“ paskyroje pranešė ir trumpų akimirkų dalinimosi paslaugos „Vine“ vadovas Jasonas Toffas.

Bendrovė „Twitter“ apie savo kadrų pertvarkymus, įskaitant ir naujojo rinkodaros direktoriaus paskyrimą, turėtų paskelbti pirmadienį. Bendrovė taip pat turėtų pristatyti ir du savo naujus direktorių tarybos narius, skelbia šaltinis, artimai susipažinęs su situacija. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi