Naujienų srautas

Mokslas ir IT2016.01.13 11:55

Veiksmai, kurių privalote imtis šiandien, jei naudojate „Internet explorer“

DELFI.lt 2016.01.13 11:55

Antradienis buvo paskutinė diena, kai kompanija „Microsoft“ rūpinosi naršyklės „Internet explorer“ 8, 9 ir 10 versijomis.

Dabar šias versijas naudojantieji turėtų susirūpinti ir atsinaujinti naršykles: jie turėtų pakeisti jas į „IE 11” ar instaliuoti „Edge“ naršyklę.

Kaip tvirtina „Microsoft“, visus senų naršyklės versijų naudotojus turėjo pasiekti „gyvenimo pabaigos“ perspėjimas, kuris nurodo, kaip naršyklės naudotojams reikėtų elgtis toliau. Jiems primenama, kad tikintis ir toliau saugiai naudotis naršykle, ją reikėtų atnaujinti.

Kompanija tvirtina, kad iš kompiuterio senosios naršyklės neišnyks, tačiau kompanija „Microsoft“ nustos jomis rūpintis – netaisys klaidų, nesiųs naujinimų. Dėl to ilgainiui naršyklė taps neatspari virusams ir kitoms grėsmėms.

Paskutinius keletą metų „Internet Explorer“ naudotojų kiekis nuolat mažėjo: 2014 m. pradžioje, ši naršyklė turėjo 58,2 proc. rinkos, o tų pačių metų gruodį jos auditorija buvo sumažėjusi 10 proc., pranešė kompanija „Netmarketshare“. Per tą patį periodą „Google“ palaikomos naršyklės „Chrome“ auditorija išaugo nuo 16,4 proc. iki 32,3 proc.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą