Naujienų srautas

Mokslas ir IT2015.12.08 15:39

„Bitė Lietuva“ dėl „Teo LT“ ir „Omnitel“ sandorio kreipėsi į teismą

BNS 2015.12.08 15:39

Naujas posūkis „Omnitel“ įsigijimo istorijoje – mobiliojo ryšio bendrovė „Bitė Lietuva“ gruodžio 3 dieną kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, kad būtų panaikintas Konkurencijos tarybos nutarimas, kuriame ši pasakė, jog „Omnitel“ ir „Teo LT“ sujungimui tarybos leidimo nereikia, rašo „Verslo žinios“.

„Manome, kad šiuo metu vyksta faktiškas bendrovių „Teo LT“ ir „Omnitel“ susijungimas, nepaisant dar 2003 metais tarybos priimtame nutarime nustatytų įpareigojimų. Vienas įpareigojimų sako, kad „Omnitel“ negali būti sujungiama su „Teo LT“ apie tai iš anksto nepranešus Konkurencijos tarybai ir tokiam koncentracijos veiksmui negavus Konkurencijos tarybos leidimo“, – sakė „Bitės Lietuvos“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovė Žana Jakevičienė.

Lapkričio viduryje konkurencijos sargai paskelbė, kad nei bendrovę „Omnitel“ įsigyti, nei ją sujungti su „Teo LT“ tarybos leidimo nereikia. Pasak tarybos, šiam sandoriui leidimo prašyti nereikėjo, nes pats sandoris nelaikomas koncentracija, nes dar iki jo abi bendroves kontroliavo ta pati savininkė – Švedijos „TeliaSonera“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi