Mokslas ir IT

2020.04.28 22:58

„Nintendo“ pranešė apie įsilaužimus į 160 tūkst. vartotojų paskyras

LRT.lt2020.04.28 22:58

„Nintendo“ penktadienį pranešė, kad nuo balandžio pasinaudojant kitais „Nintendo“ tinklo ID, buvo įsilaužta į 16 tūkst. vartotojų paskyrų, rašoma CNN.

Bendrovė nurodė, kad vartotojams nebereikės naudoti šių ID norint prisijungti prie savo paskyrų, o paskyrų, kurios galėjo būti pažeistos, slaptažodžiai bus iš naujo nustatyti.

Per pastarąjį mėnesį socialiniuose tinkluose vartotojai skundėsi, kad dingo lėšos iš jų „Nintendo“ sąskaitų, o kai kuriais atvejais pamatė, kad jų pinigai buvo naudojami virtualios „Fortnite“ valiutos „V-Bucks“ pirkimui. „Nintendo“ penktadienį pranešė, kad nuo balandžio pasinaudojant kitais „Nintendo“ tinklo ID, buvo įsilaužta į 16 tūkst. vartotojų paskyrų, rašoma CNN.

Be prisijungimo prie žaidimų, įsilaužėliai taip pat galėjo pamatyti asmenų gimimo datą, šalį ar regioną bei el. pašto adresus. Jie taip pat galėjo naudotis mokėjimo paslaugomis, susietomis su paskyromis, įskaitant „PayPal“ ar kreditines korteles, kad galėtų nusipirkti daiktų „Nintendo“ platformoje.

„Mes nuoširdžiai atsiprašome savo klientų ir susijusių šalių dėl nepatogumų ir rūpesčių. Ateityje toliau dėsime pastangas stiprinti ir užtikrinti saugumą, kad panašių įvykių neįvyktų“, – teigiama išplatintame „Nintendo“ pranešime.

„Nintendo“ tinklo ID yra unikalus vartotojo vardas ir slaptažodis, daugiausia naudojamas senesnėms „Nintendo 3DS“ ir „Wii U“ žaidimų konsolėse. Naujesniame „Nintendo“ jungiklyje vartotojai neprivalo registruoti „Nintendo“ tinklo ID ir gali tiesiog susikurti abonementą naudodami el. pašto adresą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt