Naujienų srautas

Mokslas ir IT2019.11.16 10:23

„GameOn“ – nuo virtualios realybės iki naujausių indie žaidimų

išskirtinės renginio transliacijos
LRT.lt 2019.11.16 10:23

„Nuo inovatyviausių sprendimų iki geriausios žaidimų įrangos, nuo virtualios realybės iki naujausių indie žaidimų“ – taip save pristato jau penktą kartą Vilniuje vykstantis vaizdo žaidimų kultūros renginys „GameOn“.

Šiemet organizatoriai siekia atkreipti ypatingą dėmesį į konferencijos programą, kuri parengta galvojant tiek apie žaidėjus, tiek apie tėvus, edukacijos ir kūrybinių industrijų profesionalus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Penktus metus iš eilės organizuojamas renginys kasmet pritraukia tūkstančius žaidimų gerbėjų ir entuziastų, tačiau per tuos metus žaidimai tapo ir viešos diskusijos dalimi. Žaidimų pasaulį supa galybė pramanų ir mitų, tad kartais išties sunku atsirinkti informaciją, nekalbant jau apie tai, kad žaidimų pasaulis yra daugialypis ir jį suvokti nėra taip jau paprasta.

Šiemet „GameOn“ konferencijų metu žaidimų pasaulio paslaptis narplioja ne tik pažangiausi Lietuvos kūrėjai, bet ir patyrę specialistai, per savo karjerą dirbę ar bendradarbiavę su garsiausiomis kompanijomis, tokiomis kaip „Lucas Arts“, „Nintendo“, „Rovio“, „Sony“, „Microsoft“, „Epic Games“ ir daugybe kitų.

Renginio tikslas – padėti Lietuvos žaidimų kūrėjams įsilieti į pasaulinę kūrėjų bendruomenę, žaidėjams suteikti galimybę susipažinti su kūrėjais iš arčiau bei praplėsti industrijos profesionalų, dailininkų, kompozitorių ar rinkodaros specialistų akiratį.

Renginio transliacijas visą šeštadienį galėjote stebėti portale LRT.lt Pirmojoje – „GameDev“ konferencija, kurioje pranešimus skaitė savo sričių ekspertai iš viso pasaulio.

Taip pat galėjote pamatyti ir išgirsti konferencijos „Žaidžia visi“ pranešimus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi