Mokslas ir IT

2019.11.14 10:39

Išgelbėjo išmestą šuniuką, kurio galvoje – dar viena uodega

LRT.lt2019.11.14 10:39

Gyvūnų prieglaudos darbuotojai išgelbėjo unikalų šuniuką su papildoma uodega galvoje. 10 savaičių amžiaus šuniukas buvo išmestas Misūrio valstijoje, JAV, skelbia BBC.

Pagalbą gyvūnams suteikiančios organizacijos „Mac‘s Mission“ darbuotojai šuniuką pavadino Narvalu. Narvalas – banginis, kurio kūnas panašus į baltojo delfino. Išskirtiniausia narvalų patinų savybė yra viena labai ilga iltis, kuri yra dantis, augantis iš viršutinio žandikaulio kairės pusės.

Veterinarai apžiūrėjo unikalų dviuodegį ir patikino, kad operacijos, kurios metu būtų pašalinta uodega galvoje, kol kas daryti nereikia. Papildoma uodega keturkojui nekelia grėsmės.

Norėjo būti vienaragiu, gimė šuniuku: Amerikoje išgelbėtas keturkojis, kurio galvoje – dar viena uodega

Organizacijos vadovės Rochelle Steffen teigimu, unikalus šuniukas jaučiasi gerai, labai daug žaidžia ir pratinasi prie naujos aplinkos. Pasak jos, unikali keturkojo išvaizda padeda atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, nes daugybė naminių gyvūnų vis dar neturi namų, daugėja ir žiauraus elgesio su gūvūnais atvejų.

Veterinarai, apžiūrėję šuniuką su uodega galvoje, teigė, kad papildoma uodega neatlieka jokios funkcijos. Galvos uodega yra maždaug 3 kartus trumpesnė už tikrąją šuniuko uodegą.

Kol kas šuniuko niekas negali priglausti, tačiau, gyvūnų gelbėtojų teigimu, jis tikrai bus labai populiarus. Socialiniuose tinkluose šuniuko nuotrauka sulaukia labai daug dėmesio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt