Naujienų srautas

Mokslas ir IT2019.11.08 19:22

Meilėje prisipažinti niekados ne per vėlu? 170 tūkst. amerikiečių lapkritį gavo Valentino dienos sveikinimus

LRT.lt 2019.11.08 19:22

Sakoma, kad pasveikinti kitą žmogų niekados nebūna per vėlu. O jei sveikinama Valentino dienos proga, žinutę išsiųsti galima bet kuriuo metu. Žinoma, praėjus 8 mėnesiams, gali būti ir vėloka. Beveik 170 tūkstančių amerikiečių tik šią savaitę gavo savo draugų sveikinimus, kurie buvo išsiųsti dar vasario mėnesį, švenčiant Valentino dieną, skelbia CNN.

Kai kurie amerikiečiai sutriko, kai gavo tekstines žinutes, kuriuose jie sveikinami su meilės diena. Ir sutrikti buvo dėl ko – kai kurie žmonės gavo sveikinimus iš jau mirusių draugų ar partnerių.

Mobiliojo ryšio operatoriai dėl to vartotojų atsiprašė ir pareiškė, kad žinutės 8 mėnesius užstrigo dėl techninių problemų.

Skaičiuojama, kad iš viso buvo išsiųstą 168 tūkst. 149 tokios žinutės.

Pavėluotai sveikinimo žinutes gavo visų keturių pagrindinių operatorių klientai, tiek naudojantys „Android“, tiek „iOS“ operacines sistemas.

Žmonės socialiniuose tinkluose aiškino, kad kai kurios žinutės iš buvusių partnerių padėjo vėl pradėti bendrauti, tačiau buvo ir pasipiktinusių, kurie sulaukė sveikinimo iš mirusių artimųjų.

Buvo ir tokių, kurie teigė, jog sveikinimas buvo išsiųstas jų vadovams viduryje nakties. Natūralu, kad premijos šį mėnesį tokie žmonės tikėtis neturėtų.

Operatorių teigimu, klaida įsivėlė vykdant atnaujinimus, kurie buvo patikėti kitoms kompanijoms. Tiek „Sprint“, tiek „T-Mobile“, tiek „Verizon“, tiek „AT&T“ atsiprašė žmonių dėl sutrikimo ir žadėjo imtis veiksmų, kad tai daugiau nepasikartotų. 4 didžiausi operatoriai atlieka įvairius atnaujinimus, nes 2020 metais planuoja pradėti naudoti bendrą sistemą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi