Mokslas ir IT

2019.10.04 12:51

5 naujausios programėlės, kurias ekspertai pataria išmėginti šį spalį

LRT.lt 2019.10.04 12:51

Spalio pradžia vis labiau mus pratina prie įprasto rudens oro, o akys vis dažniau nukrypsta į išmanųjį telefoną. Laimei, programėlių ir naujų atradimų čia niekada netrūksta, todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 naujomis ar neseniai atnaujintomis programėlėmis, kurios neabejotinai praskaidrins jūsų spalį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šio mėnesio tendencijas nuspėti nesunku, tai – įvairūs kovos su rudeniu būdai, pradedant įdomiu būdu išmokti naujų dalykų ir baigiant spalvingu žaidimu. Taip pat iš sąrašo išsiskiria programėlė, kuri, remiantis jūsų pomėgiais ir draugų patirtimi leidžia atsakyti į amžinai kylantį klausimą „ką veikti?“ – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

1. Mėnesio programėlė

„Ką veikti įsibėgėjus rudeniui? Mokytis! O jeigu rimtai, tai atsisiųsti programėlę „Walnut – Learn new Knowledge“. Jos arkliukas yra tai, kad čia galite pasirinkti bet kurią jus dominančią temą ir žiūrėti interaktyvias pamokas pasirinkta tema, o vėliau atlikti smagų testą. Kadangi programėlė labai spalvinga ir nuotaikinga – rudenį ją įsijungti itin lengva. O gilinantis į įvairias temas ir sprendžiant užduotis nė nepajusite, kaip per šiuos lietingus mėnesius pripildysite savo žinių bagažus o vėliau šturmuosite protmūšius!“ – teigia M. Vrubliauskas.

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)

2. Mėnesio palengvinimas

„Žinote, kai kartais kas nors paklausia „o bandei meditaciją?“ arba „ei, tau reikėtų pamedituoti“. O jūs tik numojate ranka – „taip, bet daug darbo, nespėsiu“. Na, nuo šiol toks pasiteisinimas nebesuveiks, nes rekomenduojame jums programėlę „Brightmind“. Ji ne tiks leis atsipalaiduoti, atitrūkti ar tiesiog pailsėti, bet ir pasiūlys jums tinkančią meditacijos kryptį bei suteiks daug papildomos informacijos apie tai. Be to, programėlė tinka tiek mėgėjams, tiek pažengusiems, todėl beliko labai paprastas žingsnis – ją atsisiųsti“, – sako M. Vrubliauskas.

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)

3. Mėnesio įdomybė

„Mokėti anglų kalbą – gerai. O mokėti ją be klaidų – dar geriau! Jei manote taip pat, jums būtina atsisiųsti programėlę „Grammar Fix“. Įdomioji šios programėlės dalis yra ta, kad ji supažindina su dažniausiomis gramatikos klaidomis ir pamoko, kaip jų išvengti. Tad jei anglų gramatika dažnai pakiša jums koją – ši programėlė padės to išvengti, o jei tiesiog mėgstate anglų kalbą ir norite pasitikrinti, „Grammar Fix“ taip pat puikiai tiks. Šiaip ar taip, kai už lango lyja, kodėl gi nepagilinus anglų kalbos gramatikos žinių?“– sako M. Vrubliauskas.

Atsisiųsti: čia

4. Mėnesio pramoga

„Jausmas, kai sėdi ir galvoji „ką čia nuveikus“ yra aplankęs kiekvieną. Netgi kai turi veiklos, kartais tiesiog nesinori jos daryti. Bet tokiais atvejais prisiminkite programėlę „The Spoke“, kuri yra tarsi jus dominančių veiklų „tinderis“. Ją įsijungus reikėtų kuo detaliau užsipildyti savo duomenis, o tada programėlė tiesiog mes jums personalizuotas idėjas pradedant filmais ir baigiant įdomiomis kavinėmis ar restoranais. Viską, kas pasirodo kaip nebloga idėja, galima braukti į dešinę ir vėliau apsvarstyti. Be to, programėlė mato, ką veikia ir kas patiko jūsų draugams, todėl į rekomendacijas įpina ir jų pamėgtas veiklas“, – teigia M. Vrubliauskas.

Atsisiųsti: čia

5. Mėnesio žaidimas

„Mėnesio žaidimą tituluoti šįkart nesunku, tai – „Mario Kart Tour“. Vos pasirodęs jis jau spėjo susižerti tūkstančius teigiamų atsiliepimų ir atsisiuntimų. Jo sėkmės formulė paprasta. Tai žaidimas apie vieną žinomiausių ir seniausių kompiuterinių žaidimų veikėjų – Mario! Maža to, jis su draugais pasodintas į mažus kartingus bei važinėja po viso pasaulio spalvingas trasas. Kas gali būti geriau, kai lauke pradeda šalti, o norisi tiesiog pakeliauti? Na, kad ir išmaniojo telefono ekrane“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)