Mokslas ir IT

2019.07.31 08:51

Tarptautinėje chemijos olimpiadoje Lietuvos mokiniams – sidabras ir bronza

LRT.lt2019.07.31 08:51

Tarptautinėje chemijos olimpiadoje, įvykusioje Paryžiuje, Lietuvos mokiniai apdovanoti sidabro, bronzos medaliais ir pagyrimo raštu, praneša Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Vienintelį sidabro medalį iškovojo Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas Justas Terentjevas (mokytoja Birutė Maciulevičienė). Po bronzos medalį pelnė dvyliktokas Lukas Supragonas (mokytojai Birutė Maciulevičienė, Vytautas Pečiukėnas) taip pat iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos ir Rokas Vilnius Šidlauskas iš Vilniaus licėjaus (mokytoja Rasa Žemaitaitienė).

Pagyrimo raštą parsivežė Alytaus šv. Benedikto gimnazijos abiturientas Nojus Radzevičius (mokytoja Virginija Kerevičienė).

Lietuvos komandai vadovavo Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto profesorius Rimantas Raudonis ir instituto absolventas Lukas Šteinys.

51-ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš 80 šalių. Dalyviai sprendė eksperimentines ir teorines užduotis, kuriose atsispindėjo Prancūzijos kultūros ir mokslo laimėjimai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.