Naujienų srautas

Mokslas ir IT2015.09.08 13:45

Aiškėja, ką Microsoft ketina daryti išmaniųjų telefonų rinkoje

faceit.lt 2015.09.08 13:45

Liepos 8 d. kompanija „Microsoft“ pranešė, kad restruktūrizacijos metu bus atleista 7800 darbuotojų, dauguma jų dirba mobilių įrenginių padalinyje. Be to, bus nurašyta $7,6 mlrd., susiję su Nokia telefonų verslo įsigijimu, rašo faceit.lt.

Liepos 8 d. kompanija „Microsoft“ pranešė, kad restruktūrizacijos metu bus atleista 7800 darbuotojų, dauguma jų dirba mobilių įrenginių padalinyje. Be to, bus nurašyta $7,6 mlrd., susiję su Nokia telefonų verslo įsigijimu, rašo faceit.lt.

Nežiūrint į šias nemalonias naujienas, „Microsoft“ pažymi, kad nepalieka mobilių įrenginių rinkos ir toliau padės savo partneriams kurti išmaniuosius telefonus su „Windows 10 Mobile“, o taip pat pasiūlys naujų Lumia modelių.

„Microsoft“ prezidentas Satya Nadella pranešė, kad kompanija susikoncentruos ties trimis išmaniųjų telefonų segmentais: biudžetiniu, aukščiausio lygio ir skirtu verslo atstovams.

Remiantis nauju planu, Microsoft ketina per metus išleisti vieną – du išmaniuosius telefonus, skirtus kiekvienam iš trijų segmentų, todėl dabartinė asortimento įvairovė turėtų sumažėti.

Per paskutinius septynis mėnesius buvo pristatyti aštuoni modeliai: Lumia 430 Dual SIM, 435, 532, 535, 540, 640 ir 640 XL. Visi jie buvo skirti biudžetiniam segmentui. Kai kurie iš jų beveik nesiskiria nei kainomis, nei specifikacijomis.

Be to, „Microsoft“ ketina palikti tų šalių rinkas, kuriose išmaniųjų telefonų pardavimai yra labai menki, o kartu nutrauks bendradarbiavimą su kai kurių šalių mobiliojo ryšio operatoriais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi