Naujienų srautas

Mokslas ir IT2015.09.08 13:45

„Turing Phone“ – pirmasis pasaulyje telefonas su „skysto metalo“ rėmeliu

faceit.lt 2015.09.08 13:45

Liepos mėnesio pabaigoje bus galima rezervuoti pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną, kurio korpuso karkasas pagamintas iš taip vadinamo „skysto metalo“. Jo oficialus anonsas įvyko 2015 m. balandžio mėnesį, rašo faceit.lt.

Liepos mėnesio pabaigoje bus galima rezervuoti pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną, kurio korpuso karkasas pagamintas iš taip vadinamo „skysto metalo“. Jo oficialus anonsas įvyko 2015 m. balandžio mėnesį, rašo faceit.lt.

Kompanijos „Turing Robotic Industries“ sukurtas telefonas „Turing Phone“ gavo iš aliuminio, keramikos ir plastiko sukurtą korpusą, tuo tarpu rėmelis – iš medžiagos Liquidmorphium: lydinio, sukurto iš vario, aliuminio, nikelio ir cirkonio.

„Skystasis metalas“ yra žymiai tvirtesnis, nei plienas ir titanas. Telefonas apsaugotas nuo drėgmės (standartas IPX8), gali būti panardintas pusvalandžiui iki 9 metrų gylio.

„Turing Phone“ turi 4 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB RAM, 5,5“ įstrižainės Full HD ekraną, 13 MP ir 8 MP kameras, 3000 mAh bateriją, Android 5.1 Lollipop.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi