Mokslas ir IT

2019.06.26 17:23

„Huawei“: JAV sankcijos 5G ryšio nepaveiks

ELTA2019.06.26 17:23

„Huawei“ veikla naujos kartos 5G ryšio srityje nebus paveikta Jungtinių Valstijų sankcijų, tvirtina kinų bendrovės valdybos pirmininko pavaduotojas Kenas Hu.

„Galiu aiškiai pasakyti visiems čia susirinkusiems, kad mūsų technologinių 5G sprendimų sankcijos niekaip nepaveiks. Visų sandorių, kuriuos jau pasirašėme ir kuriuos dar pasirašysime, atveju galime užtikrinti tiekimą mūsų klientams“, – Šanchajuje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress 2019“ sakė Ken Hu.

„Huawei“ teigimu, įmonė jau pasirašė 50 komercinių sutarčių su klientais Europoje dėl 5G ryšio diegimo, o investicijas esą planuojama tęsti ir toliau.

„Huawei“ jau investavo 4 mlrd. dolerių į 5G technologijas. Artimiausiu metu mūsų investicinė strategija nesikeis“, – tikino Ken Hu.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas gegužę įtraukė „Huawei“ į juodąjį įmonių sąrašą, kurių ryšiai su Jungtinių Valstijų verslu yra griežtai kontroliuojami. Po tokio sprendimo „Huawei“ partneriai Amerikoje, kaip „Google“ ir lustų gamintojai „Intel“, „Qualcomm“ bei „Broadcom“, nutraukė ar bent pristabdė bendradarbiavimą su „Huawei“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt