Naujienų srautas

Mokslas ir IT2015.09.08 13:45

„Gmail“ leis pasitaisyti

lrytas.lt 2015.09.08 13:45

Išsiuntėte laišką netinkamam adresatui ar privėlėte klaidų? Kompanija „Google“ pagaliau siūlo išeitį iš nepatogios situacijos – galimybę atšaukti išsiųstą laišką.

Išsiuntėte laišką netinkamam adresatui ar privėlėte klaidų? Kompanija „Google“ pagaliau siūlo išeitį iš nepatogios situacijos – galimybę atšaukti išsiųstą laišką.

„Google“ įdiegė naują daugelio lauktą funkciją savo elektroninio pašto sistemoje „Gmail“.

Elektroninio pašto „Gmail“ naudotojai dabar galės atšaukti laiško išsiuntimą ir nebegraužti nagų dėl netinkamo turinio laiškų ar ne tiems žmonėms nusiųstos informacijos.

Šią naują funkciją „Google“ pasiūlė vartotojams tik po dvejų metų bandymų.

Tuo metu kelių tūkstančių vartotojų pašto paskyrose buvo suaktyvinta bandomoji laiško atšaukimo funkcijos versija.

Tiesa, atšaukti laišką reikės greitai. Nauja funkcija leis anuliuoti laišką praėjus daugiausia trisdešimt sekundžių po to, kai jis buvo išsiųstas.

Reaguoti reikės staigiai, todėl naujoji funkcija neišgelbės „Gmail“ naudotojų nuo karštakošiškų laiškų, kurie kitą rytą ar po poros valandų jus vers raudonuoti.

Ši funkcija labiau skirta apsaugoti tuos, kurie nenori savo viršininkui išsiųsti mylimajam skirto laiško. Taip pat tiems, kurie staiga pastebi savo laiške klaidų, ar tiems, kurie, užuot atsakę vienam siuntėjui, laišką išsiunčia visai grupei.

Siuntimo atšaukimo funkcija pašte neveiks savaime, ją reikės aktyvinti. Be to, funkcija veiks tik naudojantis paštu kompiuteriuose, bet ne išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi