Mokslas ir IT

2015.06.15 11:50

„Apple Watch“ išbandymas magnetų gniaužtuose

DELFI.lt2015.06.15 11:50

Mėtyti naujausius ir brangiausius įrenginius iš didelio aukščio, o visa tai nufilmavus įrašą patalpinti į „Youtube“ buvo naujoviška ir įdomu kokiais 2012 metais.

Mėtyti naujausius ir brangiausius įrenginius iš didelio aukščio, o visa tai nufilmavus įrašą patalpinti į „Youtube“ buvo naujoviška ir įdomu kokiais 2012 metais.

Bet per trejetą metų tai tapo „pasenusia“ mada – prigalvota galybė įmantriausių (ir kvailiausių) telefonų bei kitokių įrenginių naikinimo būdų. Bet tokio dar nebuvo – nei pagal įrenginio tipą ir kainą, nei pagal naikinimo „technologiją“.

Auksinis „Apple Watch Edition“ 38 mm modelis su juoda gumine apyranke oficialioje „Apple“ svetainėje kainuoja labai jau apvalią sumą – lygiai 10 000 JAV dolerių. Bet tokia kaina neatbaidė „serijinio techninės įrangos žudiko“, kuriančio „Youtube“ kanalą „TechRax“, nuo šio (galbūt kiek ir per brangaus) dėvimo įrenginio sunaikinimo.

Sunaikinimui buvo pasirinktas kol kas nematytas būdas – išmanusis laikrodis nebuvo nei verdamas „Coca-Coloje“, nei apliejamas išlydytu aliuminiu. Jis buvo suspaustas tarp dviejų neodimio magnetų, kurie vienas kitą traukia taip stipriai, kad tarp jų patekus pirštui, medikai tikriausiai net nesivargintų jo gelbėti – amputavimas būtų turbūt vienintelė mediciniškai prasminga procedūra.

Kaip bebūtų keista, „Apple Watch“ tokį pasityčiojimą beveik išgyveno. Tiesa, ekranas buvo sudaužytas į šipulius ir praktiškai iškrito iš korpuso, bet už tai auksinis korpusas buvo tik labai lengvai apibraižytas, o svarbiausia tai, kad prijungus laikrodį prie kroviklio tapo akivaizdu – jis dar sugeba krautis, jame kažkas vyksta, nors ekrane to ir nebesimato.

Naujausi

Medikamentų gamyba

Mokslas ir IT

2019.10.22 17:54

Tyrimas: per 20 metų pavojingos bakterijos atsparumas antibiotikams Europoje sustiprėjo du kartus didžiausias atsparumas Graikijoje, Kroatijoje ir Italijoje

Mini organų auginimas

Mokslas ir IT

2019.10.22 15:34

Ekspertai įspėja, kad laboratorijoje greitai galime sukurti juntančias smegenis dirbtinės smegenys pačios spontaniškai prisijungė prie audinio

Amerikiečių astronautai Mėnulyje
7

Mokslas ir IT

2019.10.22 10:32

Sugrįžti į Mėnulį besiruošianti NASA dairosi tarptautinių partnerių sieks, kad Mėnulyje apsilankytų europiečiai

7
Vytautas Ostaševičius ir Gytautas Balevičius

Mokslas ir IT

2019.10.22 10:21

KTU mokslininkai sukūrė naują precizinio šlifavimo technologiją padės kuriant precizinės optikos elementus

Meteorų lietus

Mokslas ir IT

2019.10.21 20:52

Antradienio naktį – intensyviausias meteorų lietus geriausia stebėti prieš vidurnaktį arba paryčiais