Naujienų srautas

Mokslas ir IT2019.04.24 14:48

„Bitės“ klientai sunaudojo 56 proc. daugiau duomenų, rinkosi daugiau paslaugų

LRT.lt 2019.04.24 14:48

„Pirmąjį šių metų ketvirtį užbaigėme pozityviai – toliau stebime tendenciją, kad klientai renkasi daugiau įvairių skirtingų paslaugų. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Bitė“ Lietuvoje itin sparčiai plėtė savo klientų skaičių – bendra jų bazė augo daugiau kaip 7 procentais“, – pranešime spaudai cituojamas „Bitė Lietuva“ vadovas Pranas Kuisys.

Pasak jo, didžiausią įtaką tam turėjo mobiliojo plačiajuosčio interneto paslaugų augimas – čia klientų padaugėjo 36,6 procento: „Mobiliojo interneto duomenų traukinys savo apsukų vis dar nemažina – šį ketvirtį „Bitės“ klientai per mėnesį jų sunaudojo 56 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Taip pat daug aktyviau naršome ir keliaudami po užsienį – čia pastebimas 2,5 karto augimas.“

„Atsižvelgdami į tai ir toliau stipriname savo tinklo infrastruktūrą. Šiuo metu „Bitės“ 4G ryšys dengia 99 proc. Lietuvos teritorijos, investicijos į tinklo plėtrą pirmąjį ketvirtį siekė 2,5 mln. eurų, o iki metų pabaigos išaugs iki 15 mln. eurų. Šiuo metu aktyviai plečiame bazinių stočių pralaidumą, kad jos efektyviau galėtų aptarnauti augančius duomenų srautus, atnaujiname savo „core“ tinklą ir ruošiamės pirmiesiems bandymams 5G srityje“, – teigė bendrovės vadovas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi