Mokslas ir IT

2019.04.16 14:57

„Bitė“ pirma Lietuvoje sieks užregistruoti savo garsinį prekės ženklą

LRT.lt2019.04.16 14:57

„Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje registruoja savo garsinį prekės ženklą Valstybiniame patentų biure. Pastarajame šiuo metu nėra registruoto nė vieno tokio tipo prekės ženklo, rašoma pranešime spaudai.

„Kartu su naujuoju vizualiniu identitetu įvedėme ir savo garsinį ženklą, kurį šiuo metu klientai girdi mūsų įvaizdinių vaizdo klipų televizijoje, socialiniuose tinkluose pabaigoje. Prekės ženklo identitetas jau seniai liečia ne tik vizualinę pusę, bet orientuojasi ir į klausą, uoslę ar net skonį. Todėl šioje srityje turime gana daug skirtingų elementų: logotipus, spalvas, šriftus, šūkius, kvapus, emocijas, o tuo pačiu ir garsus“, – sako Daiva Budrikė, „Bitės“ prekės ženklo vadovė.

Pasak jos, iš šalies gali pasirodyti, kad sukurti kelių sekundžių ir kelių natų garsinį elementą yra itin paprastas procesas, tačiau realybė kitokia: „Garsinį prekės ženklą kūrėme beveik keturis mėnesius – siekėme, kad jis atspindėtų mūsų naują pozicionavimą, sietųsi su išmanumu, modernumu. Turėjome daug skirtingų nuomonių, nes garsas – labai subjektyvus dalykas, tačiau kadangi turėjome labai aiškią užduotį, pasiekėme rezultatą, kuriuo esame visi patenkinti.“

Naująjį garsinį prekės ženklą kūrė reklamos agentūra „DDB Vilnius“ ir muzikos kūrėjas Ernestas Kaušylas, kuris elektroninės muzikos mėgėjams dar yra žinomas „Brokenchord“ slapyvardžiu.

Garsinio prekės ženklo registracija Valstybiniame patentų biure turėtų būti užbaigta per artimiausius keletą mėnesių.

„Bitės“ garsinį prekės ženklą galite išgirsti ČIA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.