captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Einsteino genialumą galėjo nulemti neįprasta smegenų forma

Alberto Einsteino talentą galėjo nulemti unikali smegenų forma. Mokslininkai palygino reliatyvumo teorijos autoriaus ir 85 tradicinės formos žmonių smegenis, rašo Dailymail.co.uk.  
 
Wikipedia nuotr.
Wikipedia nuotr.

Naujo tyrimo rezultatai parodė, kad Alberto Einsteino talentą galėjo nulemti unikali smegenų forma. Mokslininkai palygino reliatyvumo teorijos autoriaus ir 85 tradicinės formos žmonių smegenis, rašo Dailymail.co.uk.

Alberto Einsteino šeima 1955-aisiais metais sutiko, kad su šeimos nario smegenimis būtų atliekami  tyrimai. Naudodami 14 genijaus smegenų nuotraukų mokslininkai galėjo apibrėžti tikslią Einsteino smegenų žievės formą ir pobūdį.

„Kai kurios Alberto Einsteino smegenų žievės dalys buvo visiškai neįprastinės formos. Pavyzdžiui, pakaušio ir smilkinio smegenų žievės dalys skyrėsi nuo įprastinių atvejų. Tai galėjo padaryti įtaką neįtikėtiniems jo matematiniams sugebėjimams“, – teigė profesorė Dean Halk.

Išsamesnę informaciją apie neįprastinę Alberto Einsteino smegenų formą mokslininkai žada pateikti neurologijos žurnalo numeryje.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Mokslas ir IT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...