captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaip tapti mokslininku per vieną naktį?

LRT KULTŪROS laida „Mokslo sriubos“ pristato naują rubriką apie piliečių mokslą. Jos metu sužinosite, kaip patiems įsitraukti į mokslinius tyrimus ar naudojantis pačių surinktais duomenimis rūpintis savo aplinka ir sveikata.
stop kadras
stop kadras

„Žmonės gyvena, dirba ir keliauja pačiose įvairiausiose vietose. Todėl mokslininkams jie gali pateikti duomenų iš savo gyvenamosios aplinkos. Čia jie pastebi gerokai daugiau nei mokslininkai kada nors galėtų pamatyti ir užfiksuoti!“, – sako žinomas piliečių mokslo tyrėjas Muki Haklay.

XIX amžiaus pabaigoje mokslas tapo laboratorijose ir tyrimų centruose vykdomu darbu, kurį dauguma visuomenės narių geriausiu atveju gali tik stebėti. Vis dėl to panašu, kad XXI amžius žada visa tai vėl apversti aukštyn kojomis!Rubrika „Piliečių mokslas“ yra laidos „Mokslo sriuba“ dalis. „Mokslo sriuba“ – ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva, kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. „Mokslo sriubą“ galima ragauti kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per LRT KULTŪRĄ, o išalkus dar – per www.youtube.com paskyrą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Mokslas ir IT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close