captcha

Jūsų klausimas priimtas

8 iš 10 ES interneto naudotojų internete naršo telefonu

Daugiau kaip 80 proc. 16–74 metų ES gyventojų naudojosi internetu. Remiantis 2016 m. Eurostato duomenimis, 79 proc. interneto naudotojų internete naršė mobiliaisiais ir išmaniaisiais telefonais (63 proc. lietuvių).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Lietuvoje naršymui internete dažniausiai naudojami nešiojamieji ir/ar planšetiniai kompiuteriai (69 proc.). Apklausa rodo, kad Europoje 64 proc. internautų naudojosi nešiojamaisiais ir tinklo (netbook) kompiuteriais, 54 proc. – staliniais, o 44 proc. – planšetiniais kompiuteriais. 

Per pastaruosius dvylika mėnesių daugiau kaip 70 proc. ES interneto naudotojų internete pateikė savo asmens duomenų (56 proc. lietuvių), daugelis ėmėsi priemonių jiems apsaugoti: beveik pusė iš jų (46 proc. bei atitinkamai 33 proc. lietuvių) neleido savo duomenų naudoti reklamos tikslais, 40 proc. ribojo prieigą prie savo profilio ar turinio socialiniuose tinkluose (29 proc. lietuvių). 

Tiek ES, tiek Lietuvoje 37 proc. internautų prieš pateikdami asmens duomenis perskaitė pareiškimą apie privatumo apsaugą, o 31 proc. ES piliečių ribojo savo vietos nustatymo funkciją. Lietuvoje vietos nustatymo funkciją ribojo tik 22 proc. apklaustųjų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Mokslas ir IT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...