captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlę papildė 1000 naujų klausimų

Gera žinia beveik 60-čiai tūkstančių programėlės „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vartotojų ir 20-čiai tūkstančių registruotų žaidėjų: programėlę papildė 1000 naujų klausimų!
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Gera žinia beveik 60-čiai tūkstančių programėlės „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vartotojų ir 20-čiai tūkstančių registruotų žaidėjų: programėlę papildė 1000 naujų klausimų!

Tereikia atsisiųsti programėlės atnaujinimus, ir savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje galėsite varžytis su gabiausiais Lietuvos moksleiviais, dalyvaujančiais LRT žinių viktorinoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Per kelis mėnesius ne tik tarp moksleivių, bet ir tarp jų tėvų išpopuliarėjusi programėlė patraukė ir interneto bendruomenės autoritetų dėmesį: programėlė „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nominuota Lietuvos interneto apdovanojimuose „Login 2013“ .

Apdovanojimuose nominuota ir dar viena LRT programėlė – „LRT grotuvas“, kurioje galima rasti visų nacionalinio transliuotojo kanalų tiesiogines transliacijas, programų gidą ir priminimų galimybę. Įvertinimo sulaukė ir portalas LRT.lt, „Login 2013“ apdovanojimuose nominuotas kaip geriausias tinklalapis. Primename, kad LRT pirmoji Lietuvoje pradėjo tiesiogines TV ir radijo transliacijas internetu.

Nuo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlės starto 2012-ųjų rudenį ją atsisiuntė jau daugiau kai 55 tūkstančiai žmonių, o viktorinos transliacijos metu penktadienio vakarais programėlės pagalba virtualioje erdvėje laidoje dalyvauja per 20 tūkstančių registruotų žaidėjų. Primename, kad geriausias šio televizijos sezono žaidėjas bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlės pagalba galima realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus. Programėlėje yra du režimai: kai laida nerodoma, galima savo žinias pasitikrinti atsakinėjant į praėjusių sezonų klausimus. O laidos metu klausimai išmaniųjų įrenginių ekranuose matomi tuo pačiu metu kaip ir televizorių ekranuose. Iššūkis – atsakyti į juos greičiau už laidos dalyvius. Idėjos sumanytojai – LRT, rėmėjai – „Omnitel“ ir „AppCamp“.

Nuorodas, kur galima atsisiųsti programėlę, rasite adresu: http://www.lrt.lt/apie-lrt/programeles

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Mokslas ir IT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close