captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kodekso pataisos drausmins triukšmadarius

Seimas pradėjo svarstyti Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisas, siekiančias sudrausminti triukšmadarius.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Seimas pradėjo svarstyti Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisas, siekiančias sudrausminti triukšmadarius.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Artūro Paulausko teigimu, projekto rengimą paskatino vis daugėjantys gyventojų nusiskundimai dėl viešosios rimties trikdymo gyvenamosiose bei negyvenamosiose patalpose vakaro ir nakties metu.

„Siūloma tokiais atvejais, kai triukšmadarys nežinomas ir negali būti surašytas protokolas, tada kviečiamas tų patalpų savininkas ir jeigu jisai nenurodo, kas nuomojo arba kas tuo metu užėmė tas patalpas, tada gali būti baudžiamas savininkas. O jeigu jis nurodo, kas tuo metu nuomojo jo gyvenamąją patalpą, tada protokolas surašomas tam, kuris nuomojo ir triukšmavo“, – pristatydamas pataisas sakė A. Paulauskas.

Siūloma įteisinti galimybę, kad viešosios rimties neužtikrinimas užtrauktų įspėjimą arba baudą ir gyvenamosios ar negyvenamosios patalpos savininkui. Taip pat siūloma padidinti už tai numatytą minimalią baudą.

Projektui po pateikimo pritarė 52, nė vienas nebuvo prieš, susilaikė 5 Seimo nariai. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Teisės ir teisėtvarkos komitetas. Projektą plenariniame posėdyje numatoma svarstyti birželio 18 d.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...