Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Orai šios savaitės pabaigoje jau džiugins šiluma

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.09.08 13:45

Šią savaitę orai po truputį šils, lietaus mažės, o penktadienį jau sulauksime 15–20 laipsnių šilumos, LRT Radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Šią savaitę orai po truputį šils, lietaus mažės, o penktadienį jau sulauksime 15–20 laipsnių šilumos, LRT Radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Pirmadienį dar numatomi trumpi ir negausūs lietūs rytiniuose ir pietiniuose rajonuose. Vakarų Lietuvoje lietaus tikimybė jau bus nedidelė, debesys sklaidysis greičiau, tad ten jau palepins saulutė“, – teigia M. Kirkliauskaitė.

Pirmadienį temperatūra kils iki 7–10 laipsnių, šilčiausia bus pietvakariniame šalies pakraštyje – ten temperatūra sieks apie 12 laipsnių. Deja, šiaurės vakarų vėjas bus žvarbus, gūsingas, jo gūsiais daug kur sieks 15–20 m/s.

Antradienį pragiedrulių daugės. Tiesa, vienas kitas silpną lietų nešantis debesis vis dar gali užklysti į rytinius rajonus – čia gali negausiai palynoti. Šaltas šiaurės vakarų vėjas jau rims, pavojingų gūsių jau nebesieks. Temperatūra antradienio naktį bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos“, – prognozuoja sinoptikė.

Antradienio dieną saulė orą jau įšildys iki 8–13 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį bus 0 laipsnių, pajūryje temperatūra pakils iki 2–4 laipsnių šilumos. O dieną jau oras įšils iki 10–15 laipsnių.

„Ketvirtadienį ir penktadienį bus žymiai šilčiau. Ketvirtadienio naktį oras atvės iki 2–6 laipsnių šilumos, dieną temperatūra kils iki 13–18 laipsnių. Penktadienio dieną mus jau džiugins 15–20 laipsnių šiluma“, – LRT Radijui sakė sinoptikė M. Kirkliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.