Lietuvoje

2013.01.07 11:16

Konservatoriai suspenduoja žemės ūkio viceministrą M. Kuklierių

Šarūnas Černiauskas, DELFI.lt2013.01.07 11:16

Tėvynės sąjunga- Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) laukė, kada „darbiečio“ žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos komandoje dirbti nutaręs partietis Mindaugas Kuklierius sustabdys savo narystę partijoje. Tačiau nesulaukė.

Tėvynės sąjunga- Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) laukė, kada „darbiečio“ žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos komandoje dirbti nutaręs partietis Mindaugas Kuklierius sustabdys savo narystę partijoje. Tačiau nesulaukė.

Kaip DELFI teigė TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas, po valdžių kaitos žemės ūkio viceministro kėdėje nusprendęs pasilikti M. Kuklierius turėjo pateikti prašymą dėl savo narystės partijoje sustabdymo. Tokio prašymo nesulaukus, Priežiūros komitetas imasi šio darbo už viceministrą.

„Dar sprendimo nėra, šiandien, atrodo, jis turėtų būti. Mūsų principas – jei žmogus nenori ar nespėja sustabdyti pats narystės, kai išeina dirbti į kitos partijos politinio pasitikėjimo pareigybes, jis turi sustabdyti narystę. O jei nespėja, tai mes tą padarome“, – kalbėjo A. Anušauskas.

Pasak jo, su M. Kuklieriumi apie jo ateitį konservatorių gretose buvo kalbama praėjusių metų pabaigoje – po to, kai Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas netikėtai pasiūlė TS-LKD narį į žemės ūkio ministro postą.

A. Anušausko teigimu, „darbiečio“ komandoje dirbti nutaręs M. Kuklierius tik suspenduojamas – šalinti jo iš partijos neketinama. „Paprastai mes tokiais atvejais tik stabdome narystę. Pašalinimui reikia kitų priežasčių“, – aiškino pašnekovas.

Pats M. Kuklierius DELFI teigė nebuvęs informuotas apie priverstinį jo narystės TS-LKD stabdymą. Pirmadienį ryte viceministras sakė esąs partijos narys ir nematantis jokių priežasčių juo nebūti.

„Pašnekėjimų buvo. Bet konfliktų – tikrai ne“, – kabėjo M. Kuklierius.

Politikas teigė tik iš DELFI sužinojęs, kad jo narystę partijoje ketinama stabdyti.

„Niekas nieko nesakė. Gal ir logiška. Tiktai, aišku, galima buvo pasišnekėti“, – sakė viceministras.

Jis teigė nesvarstantis galimybės trenkti durimis ir apskritai išstoti iš TS-LKD.

„Partija yra opozicijoje, o aš vis tiek pasirinkau pirmiausiai darbą. (...) Galvoju, gal būtų buvę viskas tvarkingai ir etiškai, jeigu aš būčiau sustabdęs narystę. O apie išstojimus aš negalvojau nieko. Neplanuoju nieko daryti tokio“, – reziumavo M. Kuklierius.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05