Naujienų srautas

Lietuvoje2015.04.17 16:53

Rastas S. Rakauskaitės kūnas

lrytas.lt 2015.04.17 16:53

Kriminalistai sulaikė savaitę ieškotos Linkuvos gyventojos 21 metų Samantos Rakauskaitės sugyventinį metais vyresnį Šarūną Žemaitį.

Kriminalistai sulaikė savaitę ieškotos Linkuvos gyventojos 21 metų Samantos Rakauskaitės sugyventinį metais vyresnį Šarūną Žemaitį.

Ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo pradėtas penktadienį. Pareigūnai rytą sulaikė Š.Žemaitį, kuris įtariamas draugės nužudymu.

Po pietų netoli Muravoto tvenkinio esančiame šulinyje buvo rastas ir dingusios, įtariama, nužudytos S.Rakauskaitės kūnas.

Prie Pakruojo rajone esančio seno šulinio penktadienį atvyko ugniagesiai gelbėtojai. Jie ėmė pumpuoti vandenį iš gelmės. Netrukus šioje vietoje lrytas.lt žurnalistai pastebėjo pareigūnų sambrūzdį.

Vieta buvo skubiai aptverta „stop“ juosta. Į negyvenamą sodybą vietovėje, kurią vietiniai žmonės vadina Mūreliais, atvyko ir dingusios S.Rakauskaitės artimieji.

Netrukus pareigūnai patvirtino, kad šulinyje rastas kūnas.

S. Rakauskaitės pusseserė Inga Kriščiūnaitė telefonu portalui lrytas.lt sakė, kad visi artimieji labai išgyvena dėl įvykio. „Mamai suprastėjo sveikata, man – irgi“, – į ragelį kūkčiojo moteris.

Procesą stebintys liudininkai dar prieš randant kūną ėmė spėlioti, kad šulinio dugne gali būti S. Rakauskaitės palaikai. Žmonės itin sujudo, kai pamatė policijos tyrėjus su lagaminėliais rankose.

Ketvirtadienį narai dingusios moters kūno ieškojo Muravoto kaime esančiame tvenkinyje. Apleistas šulinys, kurį apsupo pareigūnai, yra už maždaug 200 metrų nuo šio vandens telkinio.

Galiausiai buvo rastas merginos kūnas.

Išžvalgė tvenkinį

Netoli moters namų, kuriuose kartu su sugyventiniu Šarūnu Žemaičiu ji gyveno, esantį tvenkinį, narai išžvalgė dar sekmadienį.

Tuoj po pranešimo apie jaunos moters dingimą pradėta paieška, į pagalbą pasitelkti kinologai ir pasieniečių sraigtasparnis jokių rezultatų nedavė – S. Rakauskaitė prapuolė skradžiai žemės.

Buvo svarstomos įvairios versijos – nuo pabėgimo iš namų, pagrobimo, savižudybės iki nužudymo.

S. Rakauskaitę pažįstantys žmonės savaitę nerado atsakymo į klausimą, kaip dvejų metų sūnų be galo mylinti moteris savo noru būtų galėjusi jį palikti.

Netrukus paaiškėjo, kad jauna moteris ketino skirtis su sugyventiniu ir jau buvo nusižiūrėjusi atskirą butą. Pareigūnai sulaikė jauną vyrą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16