Lietuvoje

2019.04.08 15:23

Liberalų sąjūdis renka parašus EP rinkimams: jau viršijo 10 tūkst.

LRT.lt2019.04.08 15:23

Europos Parlamento rinkimuose dalyvauti norinčios politinės jėgos dėmesį šiuo metu yra sutelkusios į parašų rinkimą. Jau šį ketvirtadienį parašų rinkimas baigsis ir toliau dalyvauti rinkimuose galės tos partijos ar komitetai, kurie bus surinkę 10 000 galiojančių parašų.

Liberalų sąjūdis praneša, kad jau praėjusį savaitgalį peržengė reikalingą ribą rinkimams ir turi daugiau nei 10 000 parašų.

„Jau turime reikalingą kiekį parašų, tačiau sustoti nežadame. Renkame parašus ir toliau. Parašų rinkimas – tikrai didelis iššūkis politinėms partijoms. Suprantame, kad ne visiems gali pavykti surinkti reikalingą parašų skaičių, todėl raginame rinkėjus per likusias dienas aktyviai pasirašinėti už jiems artima politinę jėgą ir elektroniniu būdu, ir parašų lapuose“, - intensyvų parašų rinkimo etapą vertina Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Europos Parlamento rinkimuose liberalai dalyvauja siūlydami 15 sprendimų europietiškai Lietuvai.

„Laikome save europietiškiausia partija Lietuvoje ir šiuose rinkimuose sieksime kokybiškos ir vertybėmis grįstos diskusijos. O tokia diskusija įmanoma tik tada, kai rinkimuose dalyvauja įvairios ir skirtingų interesų rinkėjus atstovaujančios politinės jėgos. Raginame rinkėjus ir toliau palaikyti iškeltus sąrašus savo parašais”, - akcentuoja E. Gentvilas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt