Lietuvoje

2015.04.16 11:20

Seime planuojama griežtinti lankymosi tvarką

BNS2015.04.16 11:20

Seime planuojama griežtinti lankymosi tvarką. L. Graužinienė žurnalistams teigė, jog šiuo metu parlamentas yra labai atviras visuomenei.

Seime planuojama griežtinti lankymosi tvarką. L. Graužinienė žurnalistams teigė, jog šiuo metu parlamentas yra labai atviras visuomenei.

„Kieviena institucija turi pasižiūrėti, ar užtikrina saugumą tiems žmonėms, kurie joje dirba. Kalbant apie Seimą, mes esame parengę naujas taisykles, šiek tiek bus griežtesnės, nes parlamentas yra labai atviras visuomenei. Viskas bus leidžiama, bet daugiau bus reglamentavimo“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė parlamento vadovė Loreta Graužinienė.

L.Graužinienė po trečiadienio incidento prie Prezidentūros sulaukė klausimų, ar pakankamai užtikrintas Seimo saugumas. Seimo pirmininkė pabrėžė, jog svarstomi pakeitimai parengti seniau ir su šiuo įvykiu nesusiję. Plačiau komentuoti  griežtesnės lankymosi tvarkos ji sakė nenorinti, kol sprendimo nepriėmė Seimo valdyba.

„Kol valdyba nepatvirtino, nenorėčiau detalizuoti. Bus leidimų tvarka griežtesnė, kontrolė įeinančių žmonių, kad žmonės išeitų pagal nustatytą laiką, kiek jiems buvo (skirta, – red. past.), kad jie ateitų konkrečiai pas tą asmenį, kuris išrašė leidimą, ir taip toliau“, – sakė L. Graužinienė.

Trečiadienio vakarą 32 metų vyras grasino sukelti sprogimą prie Prezidentūros, jis uždarytas į areštinę. Vyro turėtame lagamine sprogmenų nerasta, jame buvo tušti buteliai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.