captcha

Jūsų klausimas priimtas

Seime prisiekė naujas valstybės kontrolierius A. Dulkys

Antradienį Seime iškilmingai prisiekė naujas valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys. Priesaiką priėmė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Antradienį Seime iškilmingai prisiekė naujas valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys. Priesaiką priėmė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.

Praėjusią savaitę, balandžio 9 d., Seimas penkerių metų kadencijai paskyrė jį valstybės kontrolieriumi.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė iš naujojo valstybės kontrolieriaus A. Dulkio tikisi nepriklausomumo ir objektyvumo. Prezidentūra taip pat pabrėžia, kad, Lietuvai prisijungus prie euro zonos, Valstybės kontrolei iškyla papildomos užduotys.

Socialinių mokslų daktaras A. Dulkys yra pinigų politikos ir viešųjų finansų valdymo ekspertas, turi ilgametę darbo patirtį valstybės institucijose: yra dirbęs Lietuvos banke, Lietuvos monetų kalykloje, Valstybės kontrolėje.

A. Dulkys nuo 2007 metų dirbo Valstybės kontrolės 8-ojo audito departamento direktoriumi – šis departamentas atsakingas už Europos Sąjungos struktūrinių lėšų panaudojimo teisingumą.

43 metų A. Dulkys yra dirbęs Seimo Pirmininko sekretoriato vadovu, taip pat buvo Seimo Pirmininko patarėjas ekonomikos klausimais.

Jis ilgą laiką yra dirbęs centriniame banke – konsultavo Lietuvos banko valdybos pirmininką, buvo Lietuvos banko Kasos departamento direktorius, taip pat ėjo Lietuvos monetų kalyklos valdybos pirmininko pareigas.

A. Dulkys Vilniaus universitete yra įgijęs ekonomisto išsilavinimą, jam suteiktas socialinių mokslų daktaro laipsnis.

Valstybės kontrolė yra aukščiausia valstybės finansų audito institucija, jos vadovas skiriamas penkerių metų kadencijai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...