Lietuvoje

2015.04.02 14:45

A. Mazuronis išsirinko naują partiją

Vytenis Radžiūnas, LRT.lt2015.04.02 14:45

Buvęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Andrius Mazuronis išsirinko naują partiją – artimiausiu metu politikas įstos į Liberalų sąjūdį. 

Buvęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Andrius Mazuronis išsirinko naują partiją – artimiausiu metu politikas įstos į Liberalų sąjūdį (LS). 

„Šiandien parašiau prašymą prisijungti prie Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime. Artimiausiu metu įstosiu ir į partiją. Grįžtu prie ištakų. Dar būnant mokykloje teko dalyvauti jaunųjų liberalų veikloje. Visada buvau, esu ir būsiu liberaliai mąstantis žmogus“, – sako politikas. Iki šiol jis dirbo Mišrioje Seimo narių grupėje.

A. Mazuronis teigė pasiūlymo sulaukęs iš LS pirmininko Eligijaus Masiulio. „Iš E. Masiulio sulaukiau pasiūlymo. Tie pašnekesiai vyko su įvariausių partijų pirmininkais, pavaduotojais. Ne tik ši partija buvo mintyse, bet visada save laikiau liberaliai mąstančiu žmogumi ir tai atsispindėdavo ne kartą mano veikloje Seime. Matyt, nieko keisto, kad pagal širdies šauksmą pasirinkau liberalią ideologiją“, – portalui LRT.lt kalbėjo A. Mazuronis.

Pagal Seimo statutą, pranešimas apie perėjimą į kitą parlamento frakciją turi būti viešai perskaitytas per plenarinį Seimo posėdį.

Šiuo metu Liberalų sąjūdžio frakcija Seime turi 11 narių.

Politikas išėjo iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ šių metų sausį. Jo tėvas Valentinas Mazuronis teigia dar svarstantis, prie kurios partijos prisijungti.