Lietuvoje

2015.04.01 09:57

Šv. Jonų bažnyčioje bus inauguruotas naujasis VU rektorius

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.04.01 09:57

Minint Vilniaus universiteto gimtadienį, trečiadienį Šv. Jonų bažnyčioje bus inauguruotas naujasis rektorius Artūras Žukauskas.

Minint Vilniaus universiteto gimtadienį, trečiadienį Šv. Jonų bažnyčioje bus inauguruotas naujasis rektorius Artūras Žukauskas.

Rektorius prisieks universitetui ir pasižadės jo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją, akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.

A. Žukauskas sako sieksiantis, kad per penkerių metų kadenciją universitetas patektų tarp 400 stipriausių universitetų pasaulyje. Taip pat žada permainų studentams, esą jie turės daugiau galimybių rinktis paskaitas, kurių norėtų klausytis.

Seniausios Lietuvos aukštosios mokyklos vadovas ketina daugiau rūpintis ne tik tiksliųjų mokslų tarptautiniais projektais, bet atgaivinti ir humanitarinių mokslų tyrimus.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32