Lietuvoje

2019.04.06 15:53

Su lietuvių bendruomene JK susitikęs Kukuraitis: skatiname žmones bendrauti su Lietuvos institucijomis

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.04.06 15:53

Su lietuvių bendruomene Jungtinėje Karalystėje susitikinėjantis Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sako norintis ne tik atsakyti į klausimus, kylančius artėjant „Brexitui“, bet ir paraginti žmones dalyvauti referendume dėl pilietybės išsaugojimo.

„Siekiame, kad atsirastų tinkamas, teisingas santykis su šalimi įvairiais klausimais. Per komunikacinę prizmę: jei yra kvietimas sumokėti už privalomąjį sveikatos draudimą ar šaukimas į privalomąją tarnybą, tai pirmiausia reikėtų komunikuoti su tomis atsakingomis tarnybomis. Ir tikrai bus surasti tie sprendimo būdai, kaip susitvarkyti su esančia situacija.

Tikrai nereikia slėptis ar bėgti, nes tada jau pradeda eiti tos kietosios priemonės, kurios numatytos įstatyme, o tada susikuria nebe adekvatus santykis su šalimi, pradeda pykti ant šalies, kad taip su jais elgiamasi“, – LRT RADIJUI teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras.

L. Kukuraitis šeštadienį lankėsi lituanistinėje mokykloje Peterbore. Jis teigia, kad Lietuvos piliečiams norima suteikti informaciją apie darbą, būstą, verslo galimybes Lietuvoje. Taip pat paskatinti žmones bendrauti su Lietuvos institucijomis. Daug klausimų iš Didžiosios Britanijos lietuvių sulaukiama apie vaikų švietimo galimybes.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt