Lietuvoje

2012.06.12 11:42

Lietuvos televizija pristato nusikaltėlių tramdytoją – „Detektyvę King“

2012.06.12 11:42

Visą dėmesį sukaupusi į sporto aistruolius, Lietuvos televiziją šią vasarą nepamirš ir detektyvo mėgėjų. Nuo kito pirmadienio vakarais juos kviečiame į aštresnių pojūčių pasaulį, kuriame karaliauja detektyvė King – serialų „24 valandos“ (24) ir „Nuodėmingoji Kalifornija“ („Californication“ ) žvaigždė Amy Price-Francis.  

Visą dėmesį sukaupusi į sporto aistruolius, Lietuvos televiziją šią vasarą nepamirš ir detektyvo mėgėjų. Nuo kito pirmadienio vakarais juos kviečiame į aštresnių pojūčių pasaulį, kuriame karaliauja detektyvė King – serialų „24 valandos“ (24) ir „Nuodėmingoji Kalifornija“ („Californication“ )žvaigždė Amy Price-Francis.

Šviežutėlis kanadiečių serialas „Detektyvė King“ (rež. Clark Johnson, Jerry Ciccoritti) bus rodomas pirmadieniais –trečiadieniais 19.25 val. nuo birželio 18-osios.

Ypač sunkių bylų skyriaus viršininką tiesiog prieš kino kameras ištikus nervų priepuoliui, skyriui vadovauti skiriama seržantė Jessica King, draugų vadinama tiesiog Džes. Į šį skyrių patenka žmogžudysčių, išprievartavimų, vagysčių bylos, kai kiti policijos skyriai nepajėgia ištirti.

Du kartus išsiskyrusi ir trečiąkart už kolegos detektyvo ištekėjusi Jessica už tai, kad spaudai pranešė apie korupciją policijoje, pusantrų metų  kilnojo telefono ragelį nusiskundimų skyriuje ir dabar jau mąsto apie šeimą ir vaikus, bet netikėtas paaukštinimas jos planus koreguoja. Žavi ir inteligentiška policininkė, pasirodo, gali nuveikti kur kas daugiau už kietasprandį kolegą vyruką.

Detektyvės King ryžto pagauti nusikaltėlį nesustabdys niekas, nebent batų, kuriems ji oi, kaip neabejinga, išpardavimai...