Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.06 12:54

Į Vilnių sugrįžta „FiDi“: šventę pasitinka su nauju simboliu

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.04.06 12:54

Vilniuje rengiama fiziko diena „FiDi“. Šventės dalyviai kviečiami aplankyti Saulėtekyje įsikūrusį atrakcionų parką „Fizlendą“. Jame, pasak organizatorių, fizikos dėsniai veikia tik tam, kad būtų smagu.

„Fizlende“ atsisveikinta ir su šventės simboliu – senuoju dinozauru. Į tradicinę eiseną žengė jaunesnysis, pasak organizatorių – jo sūnus, kuris yra mažesnis ir ekologiškesnis. 

Vienas šventės rengėjų Martynas Petkevičius sako, kad  nors šiais metais su senuoju dinozauru bus atsisveikinta, tačiau šventė be savo simbolio neliks.

„Šiais metais mūsų mylimo dinozauro kelionė bus paskutinė, dėl to dieninėje dalyje, kur bus visi atrakcionai, galėsime su juo atsisveikinti. O eisenoje nuo Seimo iki Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto važiuos jau jo „mažasis sūnus“, kuris pratęs tėvo kelionę ir atsiprašys filologių.

„Tėtis“ jau šiek tiek per senas, nelabai judrus, reikia šiek tiek modernėti, eiti pirmyn su šiuolaikinėmis technologijomis, tausoti gamtą. Mažasis dinozauras bus visas varomas elektra, bus valdomas nuotoliniu būdu“, – LRT RADIJUI pasakojo jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi