Lietuvoje

2013.01.02 18:06

Orai išliks lietingi ir šilti

Anot sinoptikės Alvos Nagelytės, likusi savaitė bus lietinga ir gana šilta. Šaltesni orai turėtų atkeliauti tik savaitgalį.

Anot sinoptikės Alvos Nagelytės, likusi savaitė bus lietinga ir gana šilta. Šaltesni orai turėtų atkeliauti tik savaitgalį.

Trečiadienio diena – debesuota. Daugelyje rajonų numatomas nedidelis lietus, kai kur besimaišantis su sniegu. Pietrytiniuose šalies rajonuose galima silpna lijundra. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių-vakarų vėjas. Temperatūra dieną svyruos tarp 1 ir 4 laipsnių šilumos.

Kitomis dienomis numatomi šilti orai. Ketvirtadienio naktį daugelyje rajonų protarpiais kris nedideli krituliai: sniegas, šlapdriba, vietomis  – lietus. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Naktį bus apie 1–2 laipsnius, prie jūros – apie 4 laipsnius šilumos. Dieną atslinks šiltesnis ir daugiau drėgmės sukaupęs oras. Visoje šalyje numatomi krituliai. Vakarop jie sustiprės. Vyraus lietus, tik rytiniuose rajonuose galima šlapdriba. Jausis jau ir pietvakarių vėjo stiprėjimas. Temperatūra sieks nuo 1–5 laipsnius šilumos. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį lietūs tęsis. Vėjas pūs iš vakarų, bus gana stiprus. Temperatūra svyruos tarp 1 ir 4 laipsnių šilumos. Dieną kritulių mažės, jie pereis į sniegą. Temperatūra išliks panaši.

Šaltesni orai turėtų atkeliauti savaitgalį. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas. Naktimis daugelyje rajonų truputį pašals, bus iki 1–3 laipsnių šalčio. Dienos metu temperatūra svyruos apie 0–1 laipsnį šilumos.