Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Policijos tyrėjas pripažįsta paleidęs mirtiną šūvį

Dainius Sinkevičius, DELFI.lt2015.09.08 13:45

Tyčiniu nužudymu įtariamas kelių policijos tyrėjas Audrius Naudžiūnas prisipažįsta, kad į savo vaikystės draugą paleido mirtiną šūvį, tačiau tikina, jog jo nužudyti nenorėjo.

Tyčiniu nužudymu įtariamas kelių policijos tyrėjas Audrius Naudžiūnas prisipažįsta, kad į savo vaikystės draugą paleido mirtiną šūvį, tačiau tikina, jog jo nužudyti nenorėjo.

46 metų A. Naudžiūnas policijoje prisipažino, kad per išgertuves savo motinos namuose savo draugui šovė į galvą ir visas tragiško šeštadienio aplinkybes pats surašė apklausos protokole.

Įtariamasis teigė, kad išgertuvių metu jo vaikystės draugas Tomas Paškauskas paprašė parodyti pistoletą „Makarov“, jis leido šiam apžiūrėti.

Bet, kaip aiškėja, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Nusikalstamų veikų eismo saugumui tyrimo skyriaus vyresnysis tyrėjas ginklą taip pat buvo nukreipęs į bičiulio galvą.

Nužudytas T. Paškauskas buvo A. Naudžiūno motinos kaimynas, jį pareigūnas buvo pasikvietęs išgerti pas savo motiną šeštadienio vakarą.

Nužudymu įtariamas policijos tyrėjas pirmadienio popietę buvo atvežtas į Vilniaus miesto apylinkės teismą – Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Ramūnas Šileika įtariamąjį prašė suimti dviem mėnesiams.

Po daugiau kaip valandos trukusio nagrinėjimo teisėjas Dainius Grizickas šį prašymą patenkino.

Prokuroras įsitikinęs, kad įtariamajam griežčiausią kardomąją priemonę būtina skirti dėl to, jog šis gali pasislėpti nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų. Tačiau su tokia pozicija nesutinka pats įtariamasis ir jo advokatė – jie pareiškė, kad nėra jokio pagrindo slėptis, A. Naudžiūnas pats surašė apklausos protokolą pas tyrėją.

Su žmona maždaug prieš dešimt metų išsiskyrusį A.Naudžiūną atvyko palaikyti jo draugė ir sūnus, tačiau į teismo salę, kurioje buvo svarstomas klausimas dėl kardomosios priemonės paskyrimo, nebuvo įleisti.

A. Naudžiūnas mirtiną šūvį į savo bičiulį paleido šeštadienio vakarą – T. Paškauskas ligoninėje mirė sekmadienį vakare, apie 19.20 val.

Po įvykio A. Paškauskui buvo nustatytas 2,26 prom. alkoholio girtumas.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.10.19 13:17

Po COVID-19 protrūkių Skvernelis siunčia žinią žmonėms: atėjo laikas padaryti pauzę visuomeniniame gyvenime visos savivaldybės pagal sergamumą bus suskirstytos į zonas; medikai gaus priedus

7
Valdemaras Tomaševskis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjunos rinkimų štabas

Lietuvoje

2020.10.19 12:44

Prokuratūra dėl Valinsko žodžių apie Tomaševskį pradėjo ikiteisminį tyrimą Tomaševskis: žodžius įvertins teismas; atnaujinta 17.57

5
Mokykla (asociatyvi)

Lietuvoje

2020.10.19 10:55

Didžiausi COVID-19 protrūkiai fiksuojami darželiuose, mokyklose, įmonėse ir asmeninėse šventėse per parą – 205 nauji atvejai, atnaujinta 12.20

11
COVID-19 testavimas

Lietuvoje

2020.10.19 14:58

Razmuvienė pranešė – COVID-19 nusinešė dar tris gyvybes Veryga: neatmestina, kad Vyriausybė ims riboti konkrečias sritis; atnaujinta 16.16