Lietuvoje

2015.03.23 09:43

L. Linkevičius Australijoje pristatė Lietuvos pasirengimą tapti EBPO nare

LRT.lt2015.03.23 09:43

Lietuvos ir Australijos užsienio reikalų ministrai aptarė dvišalius santykius ir tarptautinės politikos aktualijas

Lietuvos ir Australijos užsienio reikalų ministrai aptarė dvišalius santykius ir tarptautinės politikos aktualijas

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį Kanberoje susitikime su Australijos užsienio reikalų ministre Julie Bishop pristatė Lietuvos vykdomą pasirengimą ir veiksmų planą siekiant tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare.

„Narystė EPBO šiuo metu yra svarbiausias Lietuvos valstybės tikslas. Džiaugiuosi, kad Australijos kolegos pozityviai įvertino Lietuvos pastangas, vykdomas programas siekiant pakvietimo pradėti stojimo į EPBO procesą“,  – sakė Lietuvos diplomatijos vadovas.

L. Linkevičius padėkojo už konstruktyvų bendradarbiavimą Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje 2014 metais, skelbiama pranešime spaudai.

„Lietuvos ir Australijos santykiai grįsti bendromis vertybėmis: demokratija, pagarba žmogaus teisėms, aktyviu dalyvavimu tarptautinėje arenoje. Santykius stiprina ir gausi bei aktyvi lietuvių bendruomenė Australijoje“, – sakė ministras.

Savaitgalį L. Linkevičius susitiko su Melburno, Sidnėjaus lietuvių bendruomene, Australijos ir Lietuvos verslo tarybos nariais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.