Lietuvoje

2015.03.19 10:48

Sinoptikė: saulėtus orus keis nemalonūs krituliai

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.03.19 10:48

Ketvirtadienį orai dar leis džiaugtis pavasariu, tačiau šeštadienis jau bus itin nemalonus, LRT Radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Ketvirtadienį orai dar leis džiaugtis pavasariu, tačiau šeštadienis jau bus itin nemalonus, LRT Radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Anot jos, ketvirtadienį orai išliks sausi ir ramūs. Dvelks nestiprus ir nepastovios krypties vėjas. Temperatūra kils iki 8–13 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktis bus palanki stebėti žvaigždes, debesys prasisklaidys, vėjas nurims. Temperatūra kris iki 1–6 laipsnių šalčio, o prie jūros bus apie 0 laipsnių arba silpnai teigiama“, – prognozuoja sinoptikė.

Penktadienį pirmoje dienos pusėje mus palepins saulė, o vėliau ims staiga didėti debesuotumas. Vakarop sulauksime ne itin gausaus lietaus rytiniuose ir pietrytiniuose rajonuose. Vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų ir pamažu stiprės iki 5–10 m/s. Temperatūra kils iki 7–11 laipsnių.

Šeštadienis turėtų būti itin nemalonus. Mus pasieks gausesnių kritulių zona. Lietus kaitaliosis su šlapdriba. Vėjas jau pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės pusės, jis stiprės. Vakariniuose rajonuose jo gūsiai sieks 15–17 m/s greitį.

„Šeštadienio naktį temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, tačiau tai sudarys sąlygas formuotis lijundrai ir plikledžiui. Reikėtų saugotis slidžių kelių. Šeštadienio dieną temperatūra kils iki 3–8 laipsnių šilumos“, – LRT Radijui sakė sinoptikė M. Kirkliauskaitė.