Lietuvoje

2015.03.19 07:59

K. Komskio iškeltas siūlymas dėl pasitraukimo iš koalicijos liko nesvarstytas

BNS2015.03.19 07:59

Trečiadienio vakarą posėdžiavęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas nesvarstė Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio paskelbto siūlymo trauktis iš valdančiosios koalicijos.

Trečiadienio vakarą posėdžiavęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas nesvarstė Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio paskelbto siūlymo trauktis iš valdančiosios koalicijos.

„Tokio klausimo darbotvarkėje nebuvo. Tai, ką pasakė Seimo pirmininko pavaduotojas, yra jo asmeninė nuomonė“, – BNS sakė partijos atstovas spaudai Vidmantas Staniulis.

„Tvarkiečių“ pirmininkas Rolandas Paksas anksčiau teigė nematantis pagrindo kelti klausimą dėl išėjimo iš valdančiosios koalicijos.

„Nematau pagrindo kelti klausimą“, – trečiadienį BNS prieš partijos prezidiumo posėdį sakė R. Paksas. Jis taip pat teigė, kad tokio klausimo darbotvarkėje nėra.

Prezidiumo posėdyje „tvarkiečiai“ svarstė savivaldos rinkimų rezultatus. Sprendimų nebuvo priimta.

„Pagrindinis klausimas yra, kodėl tokie prasti rinkimų rezultatai ir ką daryti, kad 2016 metais jie būtų geri. Yra daug emocijų, yra daug įtampų, daug nepasitenkinimo, galbūt yra vitaminų stygius pavasarį, galbūt per aitri saulė, ne visi patenkinti. Pasišnekėjimai, apsižodžiavimai vyksta, bet rimti politikai rimtai dirba savo darbą“, – kalbėjo partijos vadovas.

Tuo metu prieš prezidiumo posėdį Seimo vicepirmininkas „tvarkietis“ K. Komskis teigė, kad partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas svarstys siūlymą trauktis iš valdančiosios koalicijos.

„Toks siūlymas yra, jis mano pateiktas, bet jis tikrai nebus priimtas šiandien, nes tokius sprendimus priima taryba, o taryba bus tik po savaitės“, – sakė jis.

Pasak Seimo nario, partijai šiuo metu geriau būti opozicijoje, jis taip pat sakė pasigendantis diskusijų koalicijoje.

„Matydamas rinkimų rezultatus, visas tendencijas, turiu pagrindo manyti, kad mums opozicijoje šiandien būtų geriau. Sprendimai (valdančiojoje koalicijoje – BNS) dažnai būna priimti, o mes tik pastatyti prieš faktą, ar euro įvedimas, daugiau dalykų“, – sakė K. Komskis.

Valdančiąją centro kairės koaliciją sudaro Socialdemokratų partija, Darbo partija bei partija „Tvarka ir teisingumas“. Ji parlamente turi 78 vietas. Iš jų „tvarkiečiams“ priklauso 11. Pernai rugpjūtį iš koalicijos pasitraukė Lietuvos lenkų rinkimų akcija.

Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių šeimą

palaiko „Šeimos maršo“ idėją