Lietuvoje

2019.04.05 10:51

Rusijos ambasada sureagavo į šnipo teismą – esą Lietuvoje tęsiasi „šnipinėjimo isterija“

LRT.lt2019.04.05 10:51

Lietuvos pilietis Romanas Šešel trečiadienį buvo nuteistas 7 metams kalėjimo už šnipinėjimą Rusijai. Rusijos Federacijos ambasada Lietuvoje tinklalapyje patalpintame komentare tai pavadino dar vienu atveju, kai Lietuvoje keliama „šnipų isterija“, praneša Kremliaus kontroliuojama naujienų agentūra „TASS“.

R. Šešel trečiadienį Klaipėdos apygardos teisme buvo nuteistas 7 metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad 2015–2017 metais rinko informaciją apie Klaipėdos uosto teritorijoje esančius strateginius objektus ir ją perdavinėjo Rusijos Federacijos žvalgybos tarnybai. Savo kaltės vyras nepripažino.

„Nesame pažįstami su Lietuvos piliečiu Romanu Šešel, Lietuvos Generalinės prokuratūros įvardinamu dar vienu „Rusijos šnipu“, kuriam paskirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Tuo pačiu metu negalime šio kriminalinio proceso atskirti nuo Vilniaus pasirinkto kelio kelti šnipinėjimo isteriją, kurioje Rusija ir jos žvalgybos tarnybos yra įvardinamos didele grėsme nacionaliniam saugumui“, – „TASS“ cituoja ambasados pranešimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt