Lietuvoje

2019.04.05 06:32

Lenkijos premjeras Lietuvoje lankys karius, „Orlen Lietuvą“

BNS2019.04.05 06:32

Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis penktadienį viešės Lietuvoje, kur aplankys savo šalies karius įmonę „Orlen Lietuva“.

Pirmiausia M. Morawieckis su Lietuvos premjeru Sauliumi Skverneliu vyks į Šiaulius, kur lankysis Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose. Čia NATO oro policijos misijai dislokuoti apie 140 lenkų karių su keturiais naikintuvais F-16.

Vėliau ministrai pirmininkai vyks į Mažeikių rajoną, kur aplankys naftos koncerno „Orlen“ valdomą naftos perdirbimo bendrovę „Orlen Lietuva“.

Abiejų šalių premjerai vėliau Mažeikių rajone dalyvaus atminimo lentos per per aviakatastrofą žuvusiam Lenkijos prezidentui Lechui Kaczynskiui (Lechui Kačynskiui) atidengimo ceremonijoje.

Po to jie vyks į kitą Mažeikių rajono kaimą, kur Renavo dvare pagerbs čia augusių Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Stanislovo Narutavičiaus ir jo brolio Gabrieliaus, tapusio pirmuoju nepriklausomos Lenkijos prezidentu, atminimą.

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nebuvo vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus