Lietuvoje

2015.09.08 13:45

V. Uspaskichas: pralaimėti Kėdainiuose „darbiečiai“ galėjo tik agituodami prieš save

BNS2015.09.08 13:45

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas sako, kad parija jos bastionu vadinamuose Kėdainiuose mero rinkimus pralaimėjo dėl neveiklumo prieš rinkimus ir neatmetė, jog po tokių rezultatų skyriaus vadovybė turėtų keistis.

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas sako, kad parija jos bastionu vadinamuose Kėdainiuose mero rinkimus pralaimėjo dėl neveiklumo prieš rinkimus ir neatmetė, jog po tokių rezultatų skyriaus vadovybė turėtų keistis.

„Reikėjo prieš save agituoti, kad tokius rezultatus pasiektų. Nesugebėti sukurti tokios strategijos, nesugebėti vertinti situacijos... nežinau, kaip tai galima. Galvoju, kad vaikai prisižaidė šiek tiek ir užmigo ant laurų, galvojo kad viskas savaime ateis“ – BNS pirmadienį sakė V. Uspaskichas.

Jis neabejojo, kad tokius rezultatus Kėdainių rajono savivaldybėje iš dalies galėjo nulemti ir tai, jog jis pats atsiribojo nuo rinkimų agitacijos, o skyrius esą turėjo „visus reikiamus resursus“, bet jų nesugebėjo išnaudoti.

„Pats nedalyvavau, nė vienos frazės nesu parašęs, nors ir turiu ten laikraštį, nė vienoje televizijos laidoje nebuvau, nors turiu televiziją. Tiesiog buvau atsiribojęs nuo rinkimų“, – aiškino V. Uspaskichas.

Pasak jo, penktadienį Kėdainiuose susirinksianti partijos taryba spręs dėl galimų permainų tiek Kėdainių, tiek kituose skyriuose, kuriuose rinkimų rezultatai „darbiečiams“ nėra palankūs.

„Aišku, Kėdainiuose pagal tarybos narių kiekį rezultatai yra geriausi. Bet manęs tai nedžiugina. Kažką žiūrėsime. Jei kažkur kažkoks arklys netraukia, tai reikia jį keisti“, – pabrėžė „darbiečių“ garbės pirmininkas.

Kėdainių rajono savivaldybėje antrajame merų rinkimų ture sekmadienį Darbo partijos atstovė, dabartinė vicemerė Nijolė Naujokienė surinko beveik 46 proc. rinkėjų balsų ir pralaimėjo Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovui Sauliui Grinkevičiui, už kurį balsavo 53,5 proc. rinkėjų. Kėdainiuose „darbiečiai“ iškovojo 13 iš 27 mandatų savivaldybės taryboje.

„Darbiečiai“ rinkimuose iš viso laimėjo tris merų postus – Raseinių, Širvintų ir Ukmergės rajonų savivaldybėse. Iš viso partija iškovojo 148 tarybos narių mandatus šalies savivaldybėse.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.10.19 13:17

Po COVID-19 protrūkių Skvernelis siunčia žinią žmonėms: atėjo laikas padaryti pauzę visuomeniniame gyvenime visos savivaldybės pagal sergamumą bus suskirstytos į zonas; medikai gaus priedus

7
Valdemaras Tomaševskis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjunos rinkimų štabas

Lietuvoje

2020.10.19 12:44

Prokuratūra dėl Valinsko žodžių apie Tomaševskį pradėjo ikiteisminį tyrimą Tomaševskis: žodžius įvertins teismas; atnaujinta 17.57

5
Mokykla (asociatyvi)

Lietuvoje

2020.10.19 10:55

Didžiausi COVID-19 protrūkiai fiksuojami darželiuose, mokyklose, įmonėse ir asmeninėse šventėse per parą – 205 nauji atvejai, atnaujinta 12.20

11
Koronavirusas; ligoninė

Lietuvoje

2020.10.19 09:22

Šilutėje baiminamasi naujo COVID-19 židinio ir imamasi veiksmų: uždrausti visi renginiai, dvi mokyklos išleistos atostogų per savaitgalį šoktelėjo užsikrėtusiųjų skaičius; mero komentaras; atnaujinta 10.35

5
COVID-19 testavimas

Lietuvoje

2020.10.19 14:58

Razmuvienė pranešė – COVID-19 nusinešė dar tris gyvybes Veryga: neatmestina, kad Vyriausybė ims riboti konkrečias sritis; atnaujinta 16.16