Lietuvoje

2015.03.15 13:09

Premjeras pasakė, ko tikisi iš naujojo Vilniaus mero

BNS2015.03.15 13:09

Premjeras iš naujojo sostinės mero tikisi glaudesnio bendradarbiavimo su Vyriausybe įgyvendinant kai kuriuos iš biudžeto finansuojamus statybų projektus Vilniaus mieste.

Premjeras iš naujojo sostinės mero tikisi glaudesnio bendradarbiavimo su Vyriausybe įgyvendinant kai kuriuos iš biudžeto finansuojamus statybų projektus Vilniaus mieste.

„Mano tikslas, kad Vilniaus miesto meras su visa komanda dirbtų kartu su Vyriausybe, ypač įgyvendinant tuos projektus, kurie yra numatyti iš Vyriausybės, nes Vilniaus miesto savivaldybė jų viena pati šiuo metu negalėtų įgyvendinti. Tai trečias vakarinio Vilniaus aplinkkelio statybos etapas, kuriam praktiškai visas finansavimas jau yra skirtas iš biudžeto ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų, taip pat daugiafunkciniai projektai – stadionas, sporto rūmų rekonstrukcija, baseino projektas“, – sekmadienį atidavęs savo balsą Vilniaus miesto mero rinkimų antrajame ture žurnalistams teigė premjeras Algirdas Butkevičius.

Jis teigė norįs, kad Vilniuje dar sumažėtų šilumos kainos.

„Realus šilumos kainų sumažėjimas bus, jeigu naujas meras mums (Vyriausybei – BNS) padės greičiau įgyvendinti šilumos ūkio programą – Vilniaus ir Kauno miestuose turi būti pastatytos dvi naujos šilumos ir elektros gamybos elektrinės, tada bus šilumos kainų sumažėjimas dar iki 30 procentų“, – pareiškė A.Butkevičius.

Tapti Vilniaus meru siekia liberalsąjūdietis parlamentaras Remigijus Šimašius ir dar vieną kadenciją vadovauti sostinei norintis Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas. Jie prieš dvi savaites pirmame rinkimų ture surinko daugiausia balsų.