Lietuvoje

2019.04.04 10:56

Vaitkus pradėti kitų darbų neskubės: „Po šmeižto ir purvo pylimo reikia atsigauti“

Kornelija Mykolaitytė, ELTA2019.04.04 10:56

Iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigų atleistas Arvydas Vaitkus sako neskubėsiantis pradėti naujų darbų.

„Aš tikrai neskubėsiu eiti į darbą. Po viso to šmeižto ir purvo pylimo reikia atsigauti, ir tada pradėti galvoti apie darbus“, – Eltai sakė A. Vaitkus, paklaustas, ar jau yra priėmęs darbo pasiūlymą.

Jis taip pat sakė, kad medžiaga dėl kreipimosi į teismą vis dar yra ruošiama.

„Šiuo metu yra rengiami dokumentai. Pagrindinis klausimas yra reputacijos, o kas bus daugiau medžiagoje, aš tikrai negaliu atsakyti dėl to, medžiaga neparengta“, – kalbėjo A. Vaitkus.

Kaip anksčiau skelbė LRT Tyrimų skyrius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, su kuria A. Vaitkus kandidatavo į Klaipėdos miesto mero postą, rinkimų kampaniją rėmė Klaipėdos uoste veikusių įmonių atstovai.

Taip pat skaitykite: LRT tyrimas. Verslas nefinansuoja partijų? „Valstiečius“ remia ir į rinkimus su jais eina su Baltarusija dirbantys verslininkai (I dalis)

Taip pat skaitykite: Arvydą Vaitkų rinkimuose parėmusių verslininkų sėkmė uoste: verslo sąlygų gerinimas, žemė be konkursų ir laimėti pirkimai (II dalis)

Taip pat skaitykite: „Valstiečius“ remiančių uostininkų verslai – ne tik Baltarusijoje, bet ir Rusijoje bei Kryme (III dalis)

Taip pat skaitykite: Klaipėdos uoste – ryšių ir interesų voratinklis (IV dalis) (patikslinta)

Kovo 25 dieną susisiekimo ministras Rokas Masiulis pranešė atleidžiantis A. Vaitkų iš pareigų. Jis tai motyvavo tuo, kad A. Vaitkus, dirbdamas Klaipėdos uosto vadovu, negalėtų būti objektyvus uoste veikiančių įmonių atžvilgiu. R. Masiulis taip pat sakė, kad toks sprendimas gali jam kainuoti postą.

Tuo metu A. Vaitkus sakė atleidimą skųsiantis.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius