Lietuvoje

2019.04.04 10:56

Vaitkus pradėti kitų darbų neskubės: „Po šmeižto ir purvo pylimo reikia atsigauti“

Kornelija Mykolaitytė, ELTA2019.04.04 10:56

Iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigų atleistas Arvydas Vaitkus sako neskubėsiantis pradėti naujų darbų.

„Aš tikrai neskubėsiu eiti į darbą. Po viso to šmeižto ir purvo pylimo reikia atsigauti, ir tada pradėti galvoti apie darbus“, – Eltai sakė A. Vaitkus, paklaustas, ar jau yra priėmęs darbo pasiūlymą.

Jis taip pat sakė, kad medžiaga dėl kreipimosi į teismą vis dar yra ruošiama.

„Šiuo metu yra rengiami dokumentai. Pagrindinis klausimas yra reputacijos, o kas bus daugiau medžiagoje, aš tikrai negaliu atsakyti dėl to, medžiaga neparengta“, – kalbėjo A. Vaitkus.

Kaip anksčiau skelbė LRT Tyrimų skyrius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, su kuria A. Vaitkus kandidatavo į Klaipėdos miesto mero postą, rinkimų kampaniją rėmė Klaipėdos uoste veikusių įmonių atstovai.

Taip pat skaitykite

Kovo 25 dieną susisiekimo ministras Rokas Masiulis pranešė atleidžiantis A. Vaitkų iš pareigų. Jis tai motyvavo tuo, kad A. Vaitkus, dirbdamas Klaipėdos uosto vadovu, negalėtų būti objektyvus uoste veikiančių įmonių atžvilgiu. R. Masiulis taip pat sakė, kad toks sprendimas gali jam kainuoti postą.

Tuo metu A. Vaitkus sakė atleidimą skųsiantis.

Populiariausi

Ingridos Šimonytės ministrų kabinetas

Lietuvoje

2020.12.04 12:06

Nausėdos verdiktas – įvardijo, kurių Šimonytės teiktų kandidatų neskirs ministrais Armonaitė: naujas kandidatas – artimas partijos vertybėms; atnaujinta 13.47

14
Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.12.04 16:01

Veryga: karantiną bus siūloma pratęsti iki gruodžio 31 dienos pranešė, kaip galėtų griežtėti karantinas

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.12.04 13:14

Laikinasis ministras: kitą savaitę bus svarstomos naujos karantino griežtinimo priemonės nesutinka su Šimonytės kritika NVSC; atnaujinta 15.15

6