Naujienų srautas

Lietuvoje2015.03.11 11:59

Prezidentė ir premjeras pasveikino lietuvius su Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiu

ELTA 2015.03.11 11:59

Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Šalies vadovai, sveikindami Lietuvos žmones, kviečia didžiuotis išsipildžiusiu laisvės troškimu, suręstais valstybės demokratijos pamatais.

Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Šalies vadovai, sveikindami Lietuvos žmones, kviečia didžiuotis išsipildžiusiu laisvės troškimu, suręstais valstybės demokratijos pamatais.

„Prieš 25 metus vieninga Lietuva įrodė, kad mūsų Laisvės troškimo neįmanoma nutildyti. Esame viena Lietuva. Kartu dainuojanti ir kelianti Trispalvę. Kartu sauganti brangiausią, ką turime – Lietuvą kaip savo namus. Tegul Lietuva kiekvieną iš mūsų įkvepia taikai, kūrybai ir pasididžiavimo jausmui!“, – šalies vadovės Dalios Grybauskaitės sveikinimo žodžius cituoja Prezidentės spaudos tarnyba.

„Ketvirtį amžiaus esame savo šalies šeimininkai. Per šį dar neilgą valstybei gyvenimo laikotarpį pasiekėme visus pagrindinius tikslus – tapome Vakarų demokratinės bendruomenės ir didžiausio gynybinio aljanso nariais. Nuėjome labai toli – ne tik surentėme tvirtus demokratijos pamatus, bet ir vykdome modernios valstybės kūrimo projektus“, – savo sveikinime sako Premjeras Algirdas Butkevičius.

Tačiau, pasak Vyriausybės vadovo, Lietuvos statybos darbas niekada nebus baigtas. „Turime gyventi taip, kad kiekvieni metai sustiprintų ir įprasmintų mūsų valstybę globaliame pasaulyje, nepripažįstančiame ramybės būsenos“, – teigia jis.

Likimas lėmė įsikurti Vakarų ir Rytų pasaulių sankirtoje, sako Premjeras. Čia mes stovime valstybių, kovojančių už savo apsisprendimo laisvę, pusėje. Šiandien kaip niekada aiškiai suvokiame, kad nevalia prarasti budrumo.

„Lietuva didžiuojasi, kad čia nuo seno drauge gyvena ir savo valstybę kuria daugelis tautų. Todėl, švęsdami Nepriklausomybės atkūrimo dieną, nebūkime viršesni ar geresni už kitus, nepaisykime tų veikėjų, kurie siekia skaldyti, supykdyti tautas, menkinti mūsų valstybės vardą. Galiu užtikrinti – į tokius dalykus nežiūrėsime atlaidžiai. Tik būdami vieningi esame stiprūs Lietuvos statytojai ir gynėjai“, – pabrėžia Ministras Pirmininkas A. Butkevičius, nuoširdžiai sveikindamas Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio – Valstybės laisvės dienos proga ir linkėdamas visiems smagios bei įspūdingos šventės su šeimomis, draugais ir kaimynais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi