Lietuvoje

2012.12.27 12:23

Artimiausiomis dienomis numatomi nelabai žiemiški orai

LRT.lt2012.12.27 12:23

Ketvirtadienį ir penktadienį vyraus nelabai žiemiški orai, sako sinoptikė Inga Stankūnaitė.

Ketvirtadienį ir penktadienį vyraus nelabai žiemiški orai, sako sinoptikė Inga Stankūnaitė.

„Ketvirtadienį temperatūra daugelyje rajonų svyruos nuo 1 iki 4 laipsnių šilumos. Prie jūros temperatūra gali pakilti ir iki 6 laipsnių šilumos. Pirmoje dienos pusėje orai bus apniukę, o antroje dienos pusėje atslinks kritulių zona iš Vakarų ir Pietvakarių, todėl vyraus lietus. Kai kur lietus gali pereiti į šlapdribą“, – prognozuoja sinoptikė.

Anot jos, penktadienį taip pat sulauksime nelabai žiemiškų orų. „Naktį bus kritulių, o dieną jie po truputį trauksis, bet bus vėsiau. Temperatūra daugelyje rajonų svyruos nuo 0 iki -2 laipsnių. Prie jūros bus apie 2 laipsnius šilumos“, – LRT radijui sakė I. Stankūnaitė.

Penktadienio dieną visoje Lietuvoje bus apie 0 laipsnių ir pūs gana gūsingas vakarų ir šiaurės vakarų vėjas, todėl penktadienio diena bus nelabai maloni.

Kaip sako sinoptikė, sniego tirpimą sulaikys dvi šaltesnės naktys: iš penktadienio į šeštadienį ir iš šeštadienio į sekmadienį, kai temperatūra visoje Lietuvoje kris žemiau 0 laipsnių ir vyraus 2–7 laipsnių šaltukas. Dienomis kai kur temperatūra pakils iki 1–2 laipsnių šilumos, bet kai kuriuose rajonuose laikysis silpnas šaltukas.

Pirmadienio vakarą – Naujuosius metus – sutiksime vėl šiltesniais orais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.