Lietuvoje

2019.04.03 11:45

Džiugelis jungiasi prie Šimonytės rinkiminės kampanijos

LRT.lt2019.04.03 11:45

Prie kandidatės į Prezidentus Ingridos Šimonytės rinkiminės kampanijos jungiasi Seimo TS-LKD frakcijos narys Justas Džiugelis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Parlamentaras ketina prisidėti savo ekspertinėmis žiniomis socialinio teisingumo, neįgaliųjų integracijos darbo rinkoje, žmogaus teisių klausimuose.

„Kolega J. Džiugelis gerai išmano socialinės politikos darbotvarkės klausimus, turi nepaprastai daug patirties sprendžiant socialinės nelygybės problemas, todėl jo žinios ir idėjos – nepaprastai svarbios. Labai džiaugiuosi jo prisijungimu prie kampanijos ir būsimu bendru darbu“, – teigė I. Šimonytė.

„Ingridą Šimonytę gerbiu, kaip politikę, kuri nuosekliai gina konstitucines vertybes ir darbais įrodė savo gebėjimą kalbėtis su skirtingomis visuomenės grupėmis bei jas išgirsti. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad ji yra nuoširdžiai jautrus ir empatiškas žmogus, kuris iš asmeninės patirties žino, su kokiomis problemomis susiduria negalią turintieji mūsų šalyje. Todėl neabejoju, kad, I. Šimonytei tapus Prezidente, Lietuvoje kur kas didesnis dėmesys būtų skiriamas socialinei politikai, o žmonės nebesijaustų pamiršti. Nedvejodamas palaikau šią kandidatę į Prezidentus ir dėsiu visas pastangas, kad ji laimėtų rinkimus – tai geriausia, kas dabar gali nutikti mūsų šaliai“, – pažymėjo J. Džiugelis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.