Lietuvoje

2012.12.26 10:27

Vilniuje – niekur pasaulyje dar neregėtas modernus Kalėdų senelis

Vilniuje prasidėjo kalėdiniai renginiai. Vilniečiai ir miesto svečiai Katedros varpinės bokšte gali pamatyti modernų Kalėdų senelį, apsilankyti mugėje. Antradienį vakare taip pat įžiebtas Televizijos bokštas.

Vilniuje prasidėjo kalėdiniai renginiai. Vilniečiai ir miesto svečiai Katedros varpinės bokšte gali pamatyti modernų Kalėdų senelį, apsilankyti mugėje. Antradienį vakare taip pat įžiebtas Televizijos bokštas.Nuo antradienio šešis vakarus iš eilės Vilniaus Katedros varpinės bokšte pasirodys moderniomis 3D technologijomis sukurtas Kalėdų senelis, kuris, atkartodamas žmogaus judesius ir garsus, galės gyvai bendrauti su praeiviais.

Anot kūrėjų, toks Kalėdų senelis yra pirmasis pasaulyje, ir jis turėtų patikti ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Rotušės aikštėje iki Trijų Karalių bus įsikūręs Kalėdų miestelis, kuriame vilniečiai ir miesto svečiai gali įsigyti kalėdinių užkandžių, gėrimų ar suvenyrų. Pilies gatvėje tam tikromis valandomis įsižiebs „Kalėdų prospektas“, kviečiantis gyventojus ieškoti kalėdinių nuotykių. Sirvydo skverelyje švies kvepiančių ledinukų parkas, o savo keliones po sostinės centrą toliau tęs elfų vairuojamas Kalėdų traukinukas.

Antradienį vakare įžiebtas Vilniaus televizijos bokštas – jau tryliktą kartą. Bokštą apjuosiančiai 6 kilometrų ilgio girliandai panaudota apie 6 tūkst. lempučių. Stilizuotos Kalėdų eglės įžiebimą lydėjo ir fejerverkai.