Lietuvoje

2015.09.08 13:45

L. Graužinienė: savivaldos rinkimų rezultatai valdančiajai koalicijai įtakos neturės

BNS2015.09.08 13:45

Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad savivaldos rinkimų rezultatai jokios įtakos valdančiajai koalicijai Vyriausybėje neturės.

Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad savivaldos rinkimų rezultatai jokios įtakos valdančiajai koalicijai Vyriausybėje neturės.

„Tikrai neatsilieps, nes savivaldos rinkimai yra vietiniai, į vietos tarybas“, – sakė Seimo vadovė, paklausta apie galimus koalicijos pokyčius, kuriuos svarsto politologai.

„Savivaldybių tarybose [...] yra labai įvairių formatų koalicijų. Čia visiškai nesietina su mūsų valdančiąja koalicija“, – pridūrė ji.

Vertindama vietos valdžios rinkimų rezultatus, ji sakė mananti, kad Darbo partija pasirodė neblogai, tačiau rezultatai didžiuosiuose miestuose nuvylė.

„Darbo partijos rezultatas, pasižiūrėjus per visą respubliką, tikrai yra labai neblogas, nes mes planavome 10 kandidatų į merus, kurie pateks į antrą turą. Nijolė Naujokienė Kėdainiuose pateko per pirmą turą. Dar šeši kandidatai gali laimėti antrame ture“, – sakė ji.

„Turime šiek tiek ir nuostolių, tą reikia pripažinti. Didieji miestai šį kartą nesublizgėjo ir kažko pritrūko. Galbūt reikėjo aktyviau lankyti gyventojus namuose, kaip darė Liberalų sąjūdis, kurių rezultatas geresnis“, - svarstė L. Graužinienė.

Darbo partijos pirmininkė teigė, kad 2011 m. Darbo partija laimėjo 165 mandatus savivaldybių tarybose, o po sekmadienio rinkimų turi 148.

Už Darbo partiją rinkimuose balsavo 8,43 proc. rinkėjų. „Darbiečius“ aplenkė socialdemokratai, konservatoriai ir liberalai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI