Lietuvoje

2015.03.02 16:14

Socialdemokratai: užsibrėžtus tikslus įvykdėme

ELTA2015.03.02 16:14

Lietuvos socialdemokratų partija tikina esą patenkinta savivaldos rinkimų rezultatais ir pasiekusi savo tinklus.

Lietuvos socialdemokratų partija tikina esą patenkinta savivaldos rinkimų rezultatais ir pasiekusi savo tinklus.

„Noriu pasidžiaugti rinkimų rezultatais: aštuoni mūsų kandidatai laimėjo mero postą pirmajame ture, 22, preliminariais duomenimis, išėjo į antrą turą, 11 iš jų pirmauja“, – pirmadienį surengtoje Socialdemokratų partijos spaudos konferencijoje sakė partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius.

Socialdemokratai teigia siekę gauti apie 200 tūkst. rinkėjų balsų – šis tikslas, anot socdemų rinkimų štabo vadovo Algirdo Syso, „plius minus įvykdytas“.

Tačiau partija pripažino, kad rinkimai jai prasčiau susiklostė didžiuosiuose miestuose. Nesėkmę tiek Vilniaus miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, tiek Seimo rinkimuose Žirmūnuose socialdemokratai aiškina nematytais ir visuomenei kol kas gerai nepažįstamais veidais.

„Vilniuje pradėjo dirbti jaunimas, Žirmūnuose – naujas kandidatas. Naujų žmonių žinomumas kol kas nėra toks didelis, bet mes tikimės, kad jis išaugs“, – sakė A. Butkevičius.

A. Syso nuomone, neigiamą įtaką partijos rezultatams padarė ir prieš pat rinkimus iškilę skandalai.

„Konkurentai nesnaudė, ir užantyje laikytas vienas ar kitas skandalas prisidėjo prie mūsų pralaimėjimo kai kuriuose miestuose ir lėmė mažesnį mandatų skaičiuose kai kuriuose rajonuose. Tai buvo gera pamoka, ką kalbėti ir kada kalbėti“, – konstatavo A. Sysas.

Nors Socialdemokratų partijos partneriai valdančiojoje koalicijoje rinkimuose pasirodė pakankamai silpnai, valdančiųjų lyderė nesvarsto, kad tai turėtų neigiamos įtakos tolesniam darbui.

Naujausi

6

Lietuvoje

2019.09.16 16:36

Nuo rugsėjo vaikų praleistas pamokas teisina tik tėvai: mokytojai skundžiasi chaosu „Kaip jie spręs, ar tikrai buvo liga?“

10

Lietuvoje

2019.09.16 15:43

Krito šešėlis ant mokytojų etatinio apmokėjimo sistemos kaltina ministeriją klaidinant visuomenę; atnaujinta 16.30

9

Lietuvoje

2019.09.16 15:39

Nausėda pritaria šauktinių amžiaus ribos pokyčiams: pašauktųjų skaičius nesikeistų įvardijo, kokią techniką planuojama įsigyti; atnaujinta 15.46