Lietuvoje

2015.02.20 14:38

„Eurovizinės“ dainos „This Time” kompozitorius norėtų, kad kūrinį atliktų Monikos ir Vaido duetas

2015.02.20 14:38

Šį rytą „Eurovizijos” organizatoriai sulaukė oficialaus prašymo iš kompozitoriaus Vytauto Bikaus, kuris kartu su LRT projekto „Auksinis balsas” atradimu vadinama dainininke Monika Liu sukūrė dainą „This Time”. Praėjusį šeštadienį tapo aišku, kad būtent šis kūrinys keliaus į Austrijos sostinę Vieną atstovauti Lietuvai 2015-ųjų „Eurovizijoje”. Kas ją atliks didžiojoje konkurso scenoje, paaiškės jau rytoj nacionalinės atrankos finale. 

Šį rytą „Eurovizijos” organizatoriai sulaukė oficialaus prašymo iš kompozitoriaus Vytauto Bikaus, kuris kartu su LRT projekto „Auksinis balsas” atradimu vadinama dainininke Monika Liu sukūrė dainą „This Time”. Praėjusį šeštadienį tapo aišku, kad būtent šis kūrinys keliaus į Austrijos sostinę Vieną atstovauti Lietuvai 2015-ųjų „Eurovizijoje”. Kas ją atliks didžiojoje konkurso scenoje, paaiškės jau rytoj nacionalinės atrankos finale. Dėl teisės ginti Lietuvos garbę žiūrimiausiame pasaulyje dainų konkurse kovoja Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila.

Vieno atrankos koncerto metu duetu „This Time” sudainavę Monika Linkytė ir Vaidas Baumila sulaukė daugybės pagyrų – ne tik dėl gero dainos atlikimo bet ir dėl pasirodymą vainikavusio saldaus bučinio.

Kompozitorius Vytautas Bikus konkurso organizatoriams atsiųstame laiške rašo: „Manau, kad šio dueto atliekamas kūrinys skambėjo dar spalvingiau ir turtingiau ir man, kaip autoriui, pasirodė labai stiprus ir išbaigtas. Kadangi daina „This Time” jau yra nugalėtoja, būtų prasminga išrinkti ir geriausią jos atlikimo formą”. Savo laišku autorius prašo organizatorių  apsvarstyti galimybę į „Eurovizijos” atrankos finalą įtraukti ir bendrą Monikos bei Vaido pasirodymą. Tokiu atveju finale dainą dainuotų Mia, Vaidas Baumila bei Monika Linkytė atskirai ir M. Linkytė su V. Baumila kartu.