Lietuvoje

2012.12.20 17:01

Seimas panaikino V. Vonžutaitės teisinę neliečiamybę

ELTA2012.12.20 17:01

Seimas leido Darbo partijos frakcijos narę Vitaliją Vonžutaitę patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir kitaip suvaržyti jos laisvę.

Seimas leido Darbo partijos frakcijos narę Vitaliją Vonžutaitę patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir kitaip suvaržyti jos laisvę.

Ketvirtadienį už tai, kad būtų panaikinta jos teisinė neliečiamybė, balsavo 86 Seimo nariai, 32 buvo prieš, 9 parlamentarai susilaikė.

„Esu įsitikinusi, kad mano byla politinė. (...) Spaudžiamos politinės institucijos ją fabrikuojant“, – kreipdamasi į Seimo narius sakė V. Vonžutaitė.

Tramdydama ašaras parlamentarė sakė, kad jai kaip moteriai buvo daromas didelis spaudimas siekiant išgauti prokurorams tinkamus parodymus. „Tuo metu man buvo tik 24 metai, teisinių ir buhalterinių žinių neturėjau“, – sakė V. Vonžutaitė, teigdama, kad tokių didelių pinigų sumų, inkriminuojamų jai, ji nėra mačiusi.

Parlamentarė dėkojo Dievui, kad tokioje sudėtingoje situacijoje jai pavyko pagimdyti sveiką sūnų.

Praėjusią savaitę Seimo laikinoji tyrimo komisija patenkino generalinio prokuroro prašymą ir sutiko, kad būtų atimta V. Vonžutaitės teisinė neliečiamybė. Už tokį rezoliucijos projektą ir pažymą balsavo 7 komisijos nariai, 5 buvo prieš, vienas parlamentaras (komisijos pirmininkas Andrius Mazuronis) susilaikė.

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nėra vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus